بازپرداخت بدهی اورگرند چین با واگذاری املاک

0
۷۹ بازدید

بدهی اورگرند به بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار رسیده است و این باعث شده است این شرکت با بحران نقدینگی روبرو شده و نتواند بدهی تامین‌کنندگان و وام‌دهندگان بسیار خود را بپردازد.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از مهر، گروه ساختمانی اورگرند چین که اخیراً تحت فشار بدهی بسیار سنگینی قرار دارد، بازپرداخت به سرمایه‌گذاران خود از طریق واگذاری املاک را آغاز کرده است.

بدهی اورگرند به بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار رسیده است و این باعث شده است این شرکت با بحران نقدینگی روبرو شده و نتواند بدهی تامین‌کنندگان و وام‌دهندگان بسیار خود را بپردازد. این شرکت باید تا روز پنج‌شنبه ۸۳.۵ میلیارد دلار سود اوراق قرضه خود را بپردازد.

این شرکت به تازگی اعلام کرد سرمایه‌گذارانی که مایلند به جای بدهی خود از املاک این شرکت دریافت کنند باید با مشاوران این شرکت یا دفاتر محلی آن تماس بگیرند.

خبرگزاری مالی معتبر چین، کاچین، در گزارش روز یکشنبه خود خبر داد ۴۰ میلیارد یوآن (معادل ۶ میلیارد دلار) از املاک اورگرند برای پرداخت به طلبکاران آماده شده‌اند.

در اوایل این ماه اسناد یک بورس سهام نشان داد اورگرند ۲۱۹.۵ میلیون یوآن از بدهی‌های معوق خود به یکی از تامین‌کنندگان این شرکت با عنوان اسکیشو پینت، را با واگذاری آپارتمان در ۳ پروژه املاک ناتمام، پرداخت کرده است. کد خبر

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=154836

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here