کد خبر: 180247
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱

بازدید مدیر عامل بانک صنعت و معدن از شرکت های مهم داروسازی

بازدید مدیر عامل بانک صنعت و معدن از شرکت های مهم داروسازی

 به گزارش جهان اقتصاد به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، در این سفر که روز پنجشنبه بیست و نهم اردیبهشت ماه سال جاری به انجام رسید، وی ضمن شرکت در شورای هماهنگی بانکها با حضور مدیران عامل بانکهای دیگر و مقامات محلی از جمله استاندار و معاونین استاندار و برخی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، در جلسه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت که در محل اتاق بازرگانی با حضور مقامات کشوری و محلی و نیز صاحبان صنعت و بازرگانان تشکیل گردید، شرکت نمود و با مسؤلان استانی در خصوص نحوه عملکرد این بانک در استان یاد شده و چگونگی حمایت از صنایع و معادن آن به گفتگو نشستند.

مدیرعامل بانک صنعت و معدن به اتفاق مدیر بانک صنعت و معدن آذربایجان شرقی در این سفر از ۲ طرح بزرگ استان شامل گروه صنایع غذایی شیرین وطن و شرکت داروسازی دانا بازدید.

شایان ذکر است، شرکت شیرین وطن که بخشی از تسهیلات خود شامل ۴۰۰ میلیارد ریال سرمایه ثابت و ۱۵۰ میلیارد ریال سرمایه در گردش را از بانک صنعت و معدن دریافت نموده در زمینه صنایع غذایی فعالیت دارد و برای بیش از ۲۸۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

شرکت داروسازی دانا نیز جهت تکمیل برخی از طرح های توسعه ای خود دارای ۹۰۰ میلیارد ریال تسهیلات مصوب در قالب مشارکت مدنی قابل تبدیل به فروش اقساطی می باشد که در مرحله قرارداد و پرداخت می باشد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.