بازدید مدیرعامل بیمه سینا از شعبه کاشان

0
۵۰۹ بازدید

به گزارش روابط عمومی بیمه سینا، در این دیدار دکتر رضا جعفری ضمن بازدید از بخش‌های مختلف شعبه در جریان فعالیت‌های این شعبه قرار گرفت.

وی در ادامه ضمن یادآوری و تأکید بر پنج استراتژی اصلی شرکت گفت: با کمک این استراتژی‌ها توانستیم در سال ۱۳۹۸، پرتفوی شرکت را با رشد ۶۲ درصدی به حدود یک هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان برسانیم و در سال جاری نیز با ادامه این روند به سقف ۲ هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان خواهیم رسید و سهم خود را از بازار تثبیت می‌کنیم.

مدیرعامل بیمه سینا تصریح کرد: خوشبختانه پرتفوی شرکت در سه ماهه نخست امسال به رغم محدودیت‌ها، با رشد ۴۵ درصدی مواجه شد و این آمار نشان می‌دهد که حرکت بر اساس برنامه و استراتژی توسط نیروی انسانی باانگیزه و متخصص می‌تواند نتیجه‌بخش باشد.

ایشان با اشاره به لزوم شناسایی ظرفیت‌های منطقه‌ای در شعب گفت: به‌کارگیری شیوه‌های نوین بازاریابی و بیان شفاف شرایط در مذاکره با مشتریان بالقوه می‌تواند در جذب مشتری مؤثر واقع شود.

وی بر ضرورت هم‌افزایی، همدلی و صمیمیت توأم با تلاش و رعایت اصول حرفه‌ای و سلامت در کار تأکید کرد و گفت: امیدواریم که با رعایت این مسائل در سال پیش‌رو شاهد رشد بیش از پیش بیمه سینا باشیم.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=106813

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا کامنت خود را ثبت نمایید .
لطفا نام خود را وارد کنید