انتقال یک شرکت فرابورسی به تابلوی قرمز

0
۸۴ بازدید

نماد “تاتمس” در گروه ماشین‌آلات و تجهیزات و زیرگروه تولید اجاق، کوره و مشعل کوره به عنوان دویست و پنجاه و هفتمین نماد در تابلو قرمز بازار پایه درج شده است.

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شرکت کارخانجات صنعتی و تولیدی اتمسفر با لغو بند ۵ صورتجلسه ۲۱ اسفند سال گذشته هیات مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار درخصوص اصلاحات مرتبط با ایجاد تابلوی توافقی بازار سوم و به استناد ماده ۳۶ قانون احکام دائمی برنامه های توسعه و موافقت کمیته درج شرکت فرابورس، در بازار پایه درج شد.

این شرکت از دوم اسفندماه جاری با نماد “تاتمس” در گروه ماشین‌آلات و تجهیزات و زیرگروه تولید اجاق، کوره و مشعل کوره به عنوان دویست و پنجاه و هفتمین نماد در تابلو قرمز بازار پایه درج شده است.

شایان ذکر است ناشران درج شده در تابلوی قرمز تا زمان پذیرش در یکی از تابلوهای بورس تهران یا فرابورس در این تابلو معامله خواهند شد و قابل انتقال به تابلوهای زرد و نارنجی نخواهند بود.

همچنین معاملات اوراق بهادار شرکت های درج شده در این تابلو صرفاً طی یک جلسه معاملاتی در هر هفته و بصورت حراج پیوسته در محدوده دامنه نوسان یک درصدی نسبت به قیمت پایانی در آخرین جلسه معاملاتی قبل، قابل انجام است.

انجام معاملات برخط به استثناء انجام معاملات برخط گروهی توسط کارگزاران در نمادهای معاملاتی مربوط به ناشران درج شده در این تابلو مجاز نیست.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=134176

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here