ام‌وی‌ام ۱۱۰ آخر شد‏

0
۳۵۸ بازدید

 

جدیدترین وضعیت کیفی سواری‌های داخلی

گروه تولید:رده‌بندی کیفی خودروهای سواری تولیدی در دی ماه امسال منتشر شد‎.‎براساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، در خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان تولیدی در دی ماه امسال، خودروی تیبا با ۵۷.۶ نمره منفی در رتبه نخست قرار دارد‎.‎پس از آن سایپا ۱۳۱ تولیدی سایپا با ۷۷.۱ نمره منفی در رتبه دوم و سایپا ۱۳۱ تولیدی پارس خودرو با ۷۸.۵ نمره منفی در رتبه سوم قرار دارد‎.‎رتبه چهارم رده‌بندی نیز با ۸۰ نمره منفی در اختیار سایپا ۱۳۲ قرار گرفته است. ام‌وی‌ام ۱۱۰ نیز با ۸۳ نمره منفی در رتبه آخر قرار دارد‎.
‎اما در گروه خودروهای در سطح قیمتی بین ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان دو خودروی پارس تندر و تندر ۹۰ اتومات با ۲۰.۵ نمره منفی مشترکا در رتبه نخست قرار دارند. پس از آن تندر ۹۰ پارس خودرو با ۲۰.۶ نمره منفی در رتبه دوم و تندر ۹۰ ایران خودرو با ۲۰.۷ نمره منفی در رتبه سوم قرار گرفته است‎.‎رتبه چهارم با ۲۱.۸ نمره منفی در اختیار ۲۰۶ صندوق‌دار و رتبه پنجم با ۲۲.۷ نمره منفی در اختیار پژو ۲۰۶ است. رانا با ۲۴ نمره منفی در رتبه ششم و ام‌وی‌ام ۳۱۵ جدید با ۴۸.۷ نمره منفی در رتبه هفتم قرار گرفته است‎.‎پژو پارس با ۵۰ نمره منفی در رتبه هشتم قرار دارد. دو خودروی ام‌وی‌ام ۵۳۰ و لیفان ۶۲۰ نیز مشترکا با ۵۱ نمره منفی در رتبه نهم قرار گرفته‌اند. رتبه دهم با ۵۱.۳ نمره منفی در اختیار پژو ۴۰۵ تولیدی ایران خودرو خراسان و رتبه یازدهم با ۵۱.۷ نمره منفی در اختیار سمند است‎.‎پژو ۴۰۵ تولیدی ایران خودرو با ۵۲ نمره منفی در رتبه دوازدهم، پژو پارس ایران خودرو مازندران با ۵۳.۳ نمره منفی در رتبه سیزدهم و تیبا ۲ با ۵۷.۱ در رتبه چهاردهم قرار دارد‎.
‎اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی بین ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان نیز خودروی جک اتوماتیک با ۴۴.۷ نمره منفی در رتبه نخست قرار دارد. ام‌وی‌ام‎ x33 ‎جدید با ۴۵.۳ نمره منفی در رتبه دوم و جک با ۴۷.۱ نمره منفی در رتبه سوم قرار گرفته است‎.‎رتبه‌های چهارم و پنجم نیز به ترتیب با ۵۰ و ۵۹.۴ نمره منفی در اختیار لیفان‎ x60 ‎و وولیکس‎ c30 ‎است‎.
‎اما در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا صد میلیون تومان نیز خودروی سراتو با ۱۶.۹ نمره منفی قرار دارد‎.
‎در گروه خودروهای با سطح قیمتی بالاتر از صد میلیون تومان نیز خودروی سوزوکی گراند ویتارا با ۱۶.۴ نمره منفی قرار گرفته است‎.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=10262