کد خبر: 5840
تاریخ انتشار: ۲۱ مهر ۱۳۹۳

امسال ۴۰۰پروژه در سند توسعه محلات شمال تهران اجرایی می شود

امسال ۴۰۰پروژه در سند توسعه محلات شمال تهران اجرایی می شود

۴۰۰ پروژه شهری به درخواست شورایاران و شهروندان و با تأکید بر نیازهای محلی ، در قالب سند توسعه محلات در سال جاری توسط شهرداری منطقه یک اجرا می شود.


به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یک سعید کارگران معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه یک با بیان این مطلب اظهار داشت: طرح های ارائه شده در سند توسعه محلات با نیازسنجی های انجام گرفته در بخش های عمرانی، ترافیکی، خدمات شهری و اجتماعی، تبیین و با  اتمام بازدید های دوره ای از محله ها ۴۰۰ مصوبه تنظیم و به معاونت های اجرایی ابلاغ و در دستور کار منطقه قرار گرفت.
وی تصریح کرد: بازدید های دوره ای از ابتدای سال جاری با حضور شهردار منطقه یک ،معاونین ، شهرداران نواحی ، مسئولان ادارات و شورایاران هر محله انجام و مصوبات به تفکیک محلات تنظیم و به معاونت های اجرایی ابلاغ شد.
معاون  شهردار منطقه یک افزود : در بازدید های میدانی شهردار منطقه یک از محلات ۲۶ گانه شمال تهران، توسعه و اجرای طرح های فرهنگی ، اجتماعی بیشترین مطالبه شهروندان از مدیریت شهری منطقه یک بود.
کارگران خاطر نشان ساخت : تجهیز کتابخانه ها ، تکمیل سرانه ها، توسعه زمین های ورزشی ، ایستگاه های آتش نشانی، سرای محلات و... از عمده درخواست های شهروندان بوده است.