امروز کدام نمادها بیشترین سود را به جیب زند؟

0
۷۴ بازدید

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان داراب، معدنی دماوند و گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند

به گزارش جهان اقتصاد به نقل از تسنیم، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد ۸هزار و ۹۸۹واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و ۱۵۰هزار و ۲۱۵واحد به کار خود پایان داد و بیش از ۶میلیارد و ۶۴۰میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر ۴هزار و ۷۳۹میلیارد تومان در بیش از ۴۹۸هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های سیمان داراب، معدنی دماوند و گسترش سرمایه‌گذاری ایران خودرو بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سیمان خاش، صنایع کاغذسازی کاوه و داروسازی امین بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و ۶۷۵میلیون ورقه به‌ارزش ۱۹هزار و ۲۲۳میلیارد تومان در ۲۴۴هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) ۲۴۴واحد رشد کرد و در ارتفاع ۱۷هزار و ۴۵۷واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های صنایع ماشین های اداری ایران، هتل پارسیان کوثر اصفهان و گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های کلر پارس، بیمه اتکایی ایرانیان و کشت و صنعت دشت خرمدره بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

(Visited 1 times, 1 visits today)

لینک کوتاه مطلب : https://jahaneghtesad.com/?p=144912

دیدگاهتان را بنویسید

Please enter your comment!
Please enter your name here