جمعه 19 خرداد، 1402

کدخبر: 13287 15:09:23 1394-03-24
از خانه تا پله هواپیما دربست ۴۳۵ هزار تومان!

از خانه تا پله هواپیما دربست ۴۳۵ هزار تومان!

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
از خانه تا پله هواپیما دربست ۴۳۵ هزار تومان!

از خانه تا پله هواپیما دربست ۴۳۵ هزار تومان!

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

‌بخشی از فرودگاه امام به مسافرانی اختصاص دارد که از در خانه تا در هواپیما را دربست می کنند این مسافران در هیچ یک از گیت های فرودگاه امام خمینی پشت صف نمی مانند و تمام چک های فرودگاهی از جمله تحویل بار و گیت گذرنامه توسط کارکنان فرودگاه انجام می شوند و مسافر در تمام طول این مدت در سوئیت خود در حال استراحت قبل از سفر است.

مهران قدرتی،‌ مدیرعامل جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه بین المللی امام در گفت وگو با ایلنا بیان کرد: هیچ محدودیتی برای استفاده مسافران از امکانات CIP فرودگاه حضرت امام وجود ندارد.

وی با اشاره به هزینه های استفاده از خدمات جایگاه تشریفات اختصاصی فرودگاه ادامه داد: هزینه ورودی هر نفر ۲۵۰ هزار تومان است که با احتساب مالیات بر ارزش افزود به ۲۷۲ هزار و ۵۰۰ تومان می رسد. همچنین کرایه خودرو ولوو شاسی بلند که به دنبال مسافر می رود ۱۵۰ هزار تومان است که با احتساب ارزش افزوده به ۱۶۳ هزار تومان می رسد.

قدرتی درباره روند و پروسه ورود مسافر به این بخش از فرودگاه و طی مراحل تشریفات گفت:‌ کارکنان درابتدا بار را از مسافر تحویل و به گیت مربوطه تحویل می دهند و کارت بار را تحویل و به مسافر ارائه می دهند.

وی ادامه داد:‌ کارت پرواز هم توسط کارکنان این مجموعه برای مسافران گرفته می شود و به مسافر تحویل داده می شود. پاسپورت مسافر در اختیار گیت گذرنامه قرار می گیرد و تنها مسافر در زمان خروج تشخیص هویت را انجام می دهد و در هیچ یک از مراحل قبل از گیت تشخیص هویت حضور نخواهد داشت.وی ادامه داد: نرخ تعریفه اخذ ویزای فرودگاهی با هماهنگی قبلی و پس از انجام تشریفات قانونی ۲۰ یورو در نظر گرفته شده است.

ویبا بیان اینکه امکان استفاده از سوئیت های این مجموعه در زمان تاخیر پرواز وجود دارد،‌ گفت:‌هزینه هزینه استفاده از سوئیت برای ۶ساعت یک نفر ۴۰ یورو، ۱۲ ساعت یک نفر ۶۰ یورو، ۲۴ ساعت یک نفر ۷۵ یورو، ۶ساعت دو نفر ۵۰ یورو، ۱۲ ساعت دو نفر ۷۰ یورو و ۲۴ ساعت دو نفر۸۵ یورو است.وی گفت: پس از اتمام تمام مراحل تشریفات مسافر با خودروی شخصی تا هواپیما جا به جا می شوند.وی در خاتمه گفت:‌ هزینه استفاده هر نفر از این خدمات با احتساب کرایه تاکسی حدود ۴۳۵ هزار تومان است.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |