کد خبر: 4872
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۳

آغاز پیش ثبت‌نام عتبات از ۸ شهریورماه

آغاز پیش ثبت‌نام عتبات از ۸ شهریورماه

مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج و زیارت از آغاز پیش ثبت‌نام دور جدید اعزام به عتبات عالیات از ۸ شهریور خبر داد و گفت: دور جدید اعزام‌ها از ۴ مهر آغاز می‌شود و تا ۱۰ آذر ادامه خواهد داشت که روز عرفه نیز در این ایام قرار دارد.


به گزارش مهر، محسن نظافتی در این زمینه اظهار داشت: دور جدید پیش‌ثبت‌نام و ثبت‌نام اعزام به عتبات عالیات از ساعت ۹ صبح روز شنبه ۸ شهریور آغاز می‌شود و تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۱۵ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند برای انجام پیش ثبت‌نام به سامانه www.atabat.haj.ir مراجعه و پیش ثبت‌نام خود را انجام دهند؛ لازم به ذکر است افرادی که در دوره‌های قبل پیش ثبت‌نام را انجام داده‌اند، اما در قرعه کشی به آنها اولویت تعلق نگرفته است، دیگر نیازی به پیش ثبت‌نام ندارند؛ اطلاعات آنها در سامانه موجود است و در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوند.
نظافتی تصریح کرد: اما عده‌ای که انصراف داده‌اند یا در مرحله قبل به آنها اولویت اختصاص داده شده است در صورت تمایل به اعزام باید دوباره در پیش‌ثبت‌نام شرکت کنند.
مدیرکل عتبات عالیات سازمان حج ادامه داد: روز یکشنبه ۱۶ شهریورماه قرعه‌کشی انجام می‌شود و روز ۱۷ شهریور نتایج بر روی سامانه پیش ثبت‌نام قابل مشاهده خواهد بود و از زمان ثبت‌نام مطلع خواهند شد.
نظافتی با بیان اینکه اعزام‌های این دوره از ۴ مهر ماه آغاز می‌شود و تا ۱۰ آذر ماه ادامه خواهد داشت، افزود: ایام عرفه نیز در این دور از اعزام‌ها قرار دارد.