یکشنبه 31 تیر، 1403

کدخبر: 9074 07:05 1402/08/11
سه خبر خوش برای شهروندان گرامی

3 خبر خوش برای شهروندان عزیز بهارستان

دسته‌بندی: زیربنایی ، استان‌ها ، جامعه
سه خبر خوش برای شهروندان گرامی

3 خبر خوش برای شهروندان عزیز بهارستان

دسته‌بندی: زیربنایی ، استان‌ها ، جامعه

آبان ، ماه به نتیجه رسیدن پیگیری سه پروژه بزرگ در حوزه خدمات شهری شهرداری بهارستان شد

سید محسن هاشمی معاون خدمات شهری شهرداری بهارستان گفت :از ابتدای سال و با توجه به درخواست‌های مکرر شهروندان گرامی در مورد سه مشکل مهم شهر، افزایش تعداد سطل های زباله‌ ، آبدهی فضای سبز میادین محلات شهر بهارستان، و وجود سگ های بلا صاحب، پیگیری های متعددی توسط شهردار محترم  و مسئولین مربوطه در شهرداری بهارستان انجام شد و به فضل الهی پس از  اخذ مجوزهای قانونی در روزهای گذشته ، افزوده شدن تعداد ۹۰ سطل زباله در نقاط مختلف شهر بهارستان بر اساس نیاز کارشناسی شده و تعیین شده در مسیر اجرا قرار گرفت  که در مرحله اول 30  سطل زباله افزوده شد و به زودی در دو مرحله مجموعاً ۶۰ سطل زباله دیگر در نقاط مختلف شهر افزوده خواهد شد.

 

هاشمی افزود : عملیات آبرسانی به فضای سبز میدان محلات و ورودی منازل شهروندان در فاز ۱ به طول ۳۲ هزار متر آغاز شده که با اتمام این پروژه مشکل آبرسانی به فضای سبز فاز ۱ به صورت کامل رفع می‌گردد و علاوه بر آن در مراحل بعدی مشکل نور و مبلمان شهری میادین محلات فاز 1 شهر نیز برطرف خواهد شد.

 

معاون خدمات شهری شهرداری بهارستان در خصوص دغدغه شهروندان گرامی در مورد حضور سگ‌های بلاصاحب در سطح شهر و جمع آوری این سگ‌ها افزود: از ابتدای سال علاوه بر چند مرحله اجرای زنده گیری در سطح شهر ، رفع این مشکل  پیگیری شد و نهایتاً در مرداد ماه لایحه‌ای در این زمینه خدمت استاندار محترم و جانشین شورای اسلامی شهر بهارستان ارسال گردید. پس از پیگیری‌های لازم در نوزدهم مهرماه مصوبه استاندار محترم و در بیست و پنجم مهر ماه تاییدی هیئت تطبیق توسط فرماندار محترم اصفهان به این شهرداری ابلاغ گردید. بلافاصله پس از این ابلاغ توسط شهرداری بهارستان زمینه اجرای لایحه مذکور فراهم گردید و طی ساعات آینده  عملیات زنده‌گیری سگ‌های بلا صاحب توسط سه تیم مستقل در سه فاز شهر بهارستان انجام خواهد شد که  در کنار این اتفاق بزرگ با گسترش فضای فیزیکی پناهگاه نگهداری سگ‌های بلا صاحب شهرداری بهارستان ، عملاً بخش بزرگی از مشکلات در این زمینه حل خواهد شد.

 

سید محسن هاشمی  در پایان گفت: به زودی توسط روابط عمومی شهرداری بهارستان جزییات این سه خبر و راه ارتباطی شهروندان گرامی با تیم‌های زنده گیری و همچنین اعلام نقاط نیازمند به سطل زباله اعلام خواهد شد.

برچسب: خدمات شهری ، شهرداری بهارستانhttps://jahaneghtesad.com/direct/9074


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |