جمعه 04 اسفند، 1402

کدخبر: 7681 19:45 1402/07/03

کلاهبرداری ۲ هزار میلیارد ریالی حواله جعلی خودرو در کرمان کشف شد

دسته‌بندی: خودرو ، اخبار روز

کلاهبرداری ۲ هزار میلیارد ریالی حواله جعلی خودرو در کرمان کشف شد

دسته‌بندی: خودرو ، اخبار روز

فرمانده انتظامی استان کرمان از کشف کلاهبرداری ۲ هزار میلیارد ریالی در حوزه حواله های جعلی خودرو و تلاش برای احقاق حق ۱۳۷ مالباخته مرتبط با این پرونده خبر داد.

سردار ناصر فرشید گفت: با ارجاع چندین پرونده و شکایت شهروندان مبنی بر کلاهبرداری از آنان از طریق فروش حواله های جعلی خودرو منجر به ایراد خسارت های سنگین به مردم، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این استان قرار گرفت.

وی بیان کرد: در این پرونده مالباختگان از طریق آگهی های فریبنده برخی شبکه های پیام رسان به خرید انواع خودروهای داخلی و خارجی تا سه و حتی پنج میلیارد ریال ارزان تر ترغیب و با قراردادهایی ۹۰ روزه نسبت به واریز وجه به حساب آنها اقدام و کلاهبرداران نیز با تحویل تعدادی خودرو به متقاضیان در موعدهای مقرر، مردم را به خرید مجدد و همچنین افزایش خودروهای ثبت نامی ترغیب می کردند، اما در ادامه پس از دریافت مبالغ هنگفت به هیچ طریق پاسخگوی مراجعان و مالباختگان نبودند.

فرمانده انتظامی استان کرمان تصریح کرد: در این راستا با پیگیری های بی وقفه پلیس آگاهی پنج نفر از اعضای این باند کلاهبرداری دستگیر و تاکنون ۱۳۷ مالباخته که در مجموع بیش از ۲ هزار میلیارد ریال از آن ها کلاهبرداری شده شناسایی شده اند و تلاش برای احقاق حق آن ها و بازگرداندن سرمایه هایی که برای خرید خودرو از دست داده اند در حال انجام است.

خبرپو

برچسب: خودرو ، کلاهبرداری ، استان کرمان ، مالباختهhttps://jahaneghtesad.com/direct/7681


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |