دوشنبه 15 خرداد، 1402

کدخبر: 1060 21:03:00 1401-12-21
با حمایت مدیریت گل گهر:

ژنرال سرمربی تیم ملی شد!

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، جامعه ، ورزشی
با حمایت مدیریت گل گهر:

ژنرال سرمربی تیم ملی شد!

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، جامعه ، ورزشی

امیر قلعه نویی سرمربی فعلی گل گهر سیرجان و سرمربی سابق استقلال تهران، استقلال اهواز، سپاهان اصفهان، تراکتور تبریز، ذوب آهن اصفهان، مس کرمان و السد قطر برای دومین بار و پس از شانزده سال سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد.

به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد؛ بر اساس اعلام رسمی فدراسیون فوتبال، امیر قلعه‌نویی به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال منصوب شد.

مربی حال حاضر تیم گل گهر سیرجان که در سه سال اخیر از این تیم یک مدعی قهرمانی در لیگ برتر خلیج فارس ساخته؛ اکنون با هماهنگی و همراهی همدلانه مدیریت شرکت معدنی و صنعتی گل گهر( که در بیانیه فدراسیون فوتبال به آن نیز اشاره شد) زین پس قرار است که به جای نشستن بر نیمکت تیم گل گهر روی نیمکت سرمربی‌گری تیم ملی بنشیند.

همکاری شرکت گل گهر با فدراسیون در شرایطی صورت می‌پذیرد که بسیاری از باشگاه‌ها از داشتن نگرشی ملی و مقدم بر منافع سازمانی بی‌بهره‌اند؛ اما مشاهده می‌شود که شرکت یاد شده یک بار دیگر نشان داد که منافع ملی را بر هر چیز مقدم می‌داند.

شایان ذکر است که مجموعه صنعتی و معدنی گل گهر در یک دهه گذشته سرمایه‌گذاری کلانی در ایجاد زیرساخت‌های ورزشی و همچنین باشگاه‌داری کرده است و آن‌را باید در راستای تحقق مسئولیت‌های اجتماعی بنگاه‌ها ارزیابی کرد. ساخت استادیوم فوتبال به همراه چند سالن ورزشی چند منظوره برای ‌رشته‌های توپی و هنرهای رزمی از جمله خدماتی ‌ست که به شکل زیرساختی توسط شرکت گل گهر به مردم سیرجان و استان کرمان ارائه شده است؛ همچنین به نظر می‌رسد که این شرکت در راستای حضورتیم‌های حرفه‌ای در لیگ برتر دیگر رشته‌ها نیز سرمایه‌گذاری شایان توجهی انجام داده است.

 
برچسب: جهان اقتصاد ، گل گهر ، فوتبال ، تیم ملی ، اخبار روز ، شرکت معدنی و صنعتی گل گهر ، امیر قلعه نوییhttps://jahaneghtesad.com/direct/1060
  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |