سه شنبه 01 فروردین، 1402

کدخبر: 276 14:43:00 1401-11-11

پیش بینی بازار دلار در هفته آینده

دسته‌بندی: ارز ، بازار سرمایه ، بازار

پیش بینی بازار دلار در هفته آینده

دسته‌بندی: ارز ، بازار سرمایه ، بازار

افزایشی‌های بازار ارز در ابتدای هفته روی دو خبر سفارت آذربایجان و انفجار اصفهان مانور زیادی دادند؛ اما دیروز خبری از نوسان‌گیران افزایشی نبود. برخی می‌گویند این بدان معناست که بازارساز دور تازه‌ای از عرضه را آغاز کرده و به دنبال کاهش قیمت‌ها همزمان با دهه فجر است.

رفتار محتاطانه معامله‌گران اسکناس آمریکایی در روز قبل موجب شده برخی فعالان انتظار داشته باشند که در امروز (سه‌شنبه، 11 بهمن) نیز اتفاق معناداری در بازار رخ ندهد.

دیروز (دوشنبه) بازیگران افزایشی نتوانستند فضای بازار را برای ورود معامله‌گران جدید هموار کنند. در مقابل، فروش‌های بازارساز نیز نتوانست جو معاملات را به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد تا دلار توقف قیمت را تجربه کند.

برخی فعالان باور دارند که افزایش تنش‌های سیاسی و امنیتی موجب شده است که فضا کمی به سود افزایشی‌ها در هفته جاری رقم بخورد و احتمال رشد اسکناس آمریکایی همچنان وجود داشته باشد.

 

نوسان‌گیران افزایشی در روزهای ابتدایی هفته روی تیراندازی در سفارت آذربایجان در تهران و همچنین حمله پهپادی به تاسیسات اصفهان مانور زیادی دادند. با این حال، روز دوشنبه خبری از نوسان‌گیران افزایشی نبود و از نگاه برخی فعالان این موضوع به آن معناست که بازارساز دور تازه‌ای از عرضه ارز را آغاز کرده است و به دنبال پایین بردن قیمت‌ها در طول دهه فجر است.

 

برخی از فعالان عنوان می‌کنند در صورتی که در روز جاری بازار هرات به صورت صعودی آغاز نشود، شانس افت قیمت اسکناس آمریکایی در بازار داخلی بیشتر خواهد شد.

منبع: اکوایران

برچسب: جهان اقتصاد ، دلار ، قیمت دلار ، بازار دلار ، اخبار روز ، نوسان گیریhttps://jahaneghtesad.com/direct/276
  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |