شنبه 20 خرداد، 1402

کدخبر: 1190 10:57:00 1402-01-01

پیام تبریک مدیرعامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت آغاز سال نو و فرا رسیدن نوروز

دسته‌بندی: صنایع مادر ، جامعه

پیام تبریک مدیرعامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت آغاز سال نو و فرا رسیدن نوروز

دسته‌بندی: صنایع مادر ، جامعه

مدیرعامل گروه فولاد مبارکه به مناسبت آغاز سال نو و فرا رسیدن نوروز را تبریک گفت

سروران عزیز و گرانقدر

با سلام و احترام

 

سالی که گذشت، سالی پر از چالش و البته سرشار از دستاورد‌های افتخار آمیز برای فولاد مبارکه بود سالی که با همه فراز و فرودهایش به لطف خداوند متعال و همت مضاعف همکاران ارجمند در گروه بزرگ فولاد مبارکه با ثبت رکورد‌های متعدد آغاز و با عبور غرورآفرین از رکورد قبلی تولید سالانه ۱۰میلیون تن فولاد خام در گروه فولاد مبارکه و گذر از ظرفیت اسمی۷.۲ میلیون تن تختال در خود شرکت به پایان رسید.

ما مسیر گذشته را با کار گروهی و همدلی طی کرده‌ایم و برداشتن گام دوم و مسیری که پس از سه دهه پیش روی ماست به حمیت و غیرتی دوباره نیاز دارد تا در این مسیر همچنان به تولید افتخار و عزت بپردازیم، مسیری که ان شاالله ماندگار است و پر برکت.

در ایام تعادل طبیعت به یاد داشته باشیم که بهار، فرصت نو شدن و موسم تحول است؛ زمان نگاه به مسیر گذشته و برنامه ریزی و مقدمه چینی برای مسیر پیش رو است.

از اولین ساعات سال نو تا آخرین ثانیه‌ها ما در حال طی راهی هستیم که سرنوشت ما را تغییر می‌دهد. سرنوشت خود، خانواده و جامعه ما بسته به دقایقی است که همین حالا در کف ماست و خواه‌ناخواه از سرما می‌گذرد.

در این میان آنانی گوی سبقت از زمان را خواهند ربود که پیش از رسیدن ثانیه آتی به آن اندیشیده باشند وبا برنامه به آن قدم نهاده باشند.

اینجانب از درگاه ایزد منان برای همه همکاران، برادران و خواهران خود در خانواده بزرگ فولاد مبارکه، شرکای محترم کسب و کارمان و همه عزیزانی که به نوعی در پیشرفت و تعالی ایران اسلامی نقشی موثر ایفا می‌نمایند در سال جدید، صحت، سلامت و موفقیت روز افزون را آرزومندم.

امید که تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن، ماه مبارک رمضان، نوید بخش سالی همراه با رشد معنوی و مادی برای همه هموطنان عزیز باشد.

سال نو مبارک

محمدیاسر طیب نیا

مدیر شرکت فولاد مبارکه

برچسب: جهان اقتصاد ، فولاد خام ، اخبار روز ، شرکت فولاد مبارکه ، محمدیاسر طیب نیا ، تختالhttps://jahaneghtesad.com/direct/1190
  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |