چهارشنبه 05 اردیبهشت، 1403

کدخبر: 13181 10:10 1402/12/09
رئیس شورای شهر اصفهان:

پشتوانه قوی مردمی مجلس شورای اسلامی مهم است

دسته‌بندی: استان‌ها
رئیس شورای شهر اصفهان:

پشتوانه قوی مردمی مجلس شورای اسلامی مهم است

دسته‌بندی: استان‌ها

رئیس شورای شهر اصفهان گفت: فارغ از اینکه مردم به چه افرادی رأی می‌دهند، پشتوانه قوی مردمی مجلس مهم است، زیرا مجلس قوی کارایی بالاتری دارد.

محمد نورصالحی در نطق پیش از دستور صد و بیست و سومین جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: سه لایحه مهم در دستور کار قرار داشت که باید نتیجه آن قبل از پایان سال مشخص می‌شد به همین علت جلسه علنی فوق‌العاده امروز برگزار شد.

وی با تبریک سالروز ولادت حضرت ولی عصر (عج) افزود: از همه کسانی که مخلصانه و مردمی جشن بزرگ نیمه شعبان را برگزار کردند تشکر می‌کنیم، امیدواریم عنایات امام زمان (عج) شامل حال همه ما شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: به برکت ماه شعبان شاهد نزولات آسمانی هستیم، ان شاء الله این خیر و برکت تا پایان سال و سال آینده ادامه داشته باشد تا برطرف کننده مشکلات کم آبی برای همه مردم به ویژه کشاورزان باشد.

وی در خصوص انتخابات مجلس شورای اسلامی بیان کرد: حضور در انتخابات یک تکلیف ملی، میهنی و شرعی است، الحمدالله جو انتخابات پرشور است و از همه کسانی که خود را در معرض انتخاب مردم قرار دادند نیز تشکر می‌کنیم.

نورصالحی اظهار کرد: از همه کسانی که برای برگزاری انتخابات پرشور تلاش می‌کنند تشکر می‌کنیم، فارغ از اینکه مردم به چه افرادی رأی می‌دهند، پشتوانه قوی مردمی مجلس مهم است، زیرا مجلس قوی کارایی بالاتری دارد.

وی افزود: در اولویت بعد نیز این نکته مهم است که مردم با بررسی دقیق نمایندگان اصلح و مخلص را انتخاب کنند، نمایندگانی که اولویت برای آن‌ها منافع ملی باشد و قدرت شناخت و رفع مشکلات در حوزه‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و.. کشور را داشته باشند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: امیدواریم با مشارکت حداکثری مجلسی قوی، انقلابی، کارآمد و مؤثر شکل بگیرد تا برکات آن شامل حال مردم و نظام جمهوری اسلامی شود.

 

برچسب: انتخابات ، مجلس شورای اسلامی ، اصفهان ، شورای شهر اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/13181


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |