چهارشنبه 15 آذر، 1402

کدخبر: 7789 09:15:00 1402-07-06
استوری جنجالی بهاره افشاری برای سردار آزمون

همسر سردار آزمون از این استوری شوکه شد

دسته‌بندی: جامعه ، فرهنگ و هنر
استوری جنجالی بهاره افشاری برای سردار آزمون

همسر سردار آزمون از این استوری شوکه شد

دسته‌بندی: جامعه ، فرهنگ و هنر

استوری جنجالی بهاره افشاری برای تبریک تولد فرزند سردار آزمون همه را شوکه کرد.در ادامه استوری بهاره افشاری برای سردار را مشاهده می کنید.

استوری جنجالی بهاره افشاری برای تبریک تولد فرزند  سردار آزمون همه را شوکه کرد. زیرا بهاره افشاری و  سردار آزمون مدتی باهم رابطه داشتند که بعد ها به دلایل نامعلومی از هم جدا شدند. نوا عضو جدید خانواده سردار آزمون محسوب می‌شود. سردار آزمون بازیکن فوتبال معروف تیم ملی است. سردار آزمون اصالتا ترکمن است. مدت ها پیش خبر ازدواج سردار آزمون و ترلان پروانه، در اینستاگرام جنجال به پا کرد. سردار آزمون این روز ها در تیم بایرن لورکوزن آلمان بازی می کند. سردار آزمون پیش از این ها در تیم پرسپولیس هم بازی می کرد. در ادامه استوری بهاره افشاری برای سردار را مشاهده می کنید: 

سردار آزمون

همسر سردار آزمون و ماجرای ازدواج آنها

سال ۹۸ سردار آزمون در برنامه دورهمی مهران مدیری ماجرای نامزدی و آشنایی‌اش را تعریف کرد و اعلام کرد که به زودی ازدواج خواهد کرد. آناهیتا کریمی نامزد رسمی اوست. سردار درباره تصمیم خود پیرامون ازدواج با آناهیتا کریمی گفته بود: این تصمیم می‌ تواند خیلی به من کمک کند! هم به خودم و هم به فوتبالم. در یک سال اخیر و به عقیده خودتان و کارشناس‌ ها خیلی پیشرفت داشتم و مطمئن باشید اگر ازدواج کنم، می‌ توانم بیشتر از این ها هم اوج بگیرم!

شما نیوز
برچسب: سردارآزمونhttps://jahaneghtesad.com/direct/7789


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |