شنبه 23 تیر، 1403

کدخبر: 17462 09:20 1403/04/19

موفقیت شرکت ملی مس در دهمین دوره جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ، کسب تندیس برنزین

دسته‌بندی: صنعت و معدن

موفقیت شرکت ملی مس در دهمین دوره جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ، کسب تندیس برنزین

دسته‌بندی: صنعت و معدن

شرکت ملی صنایع مس ایران تندیس برنزین دهمین دوره جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی و لوح تقدیر پروژه برتر در زمینه بهره‌وری را دریافت کرد.

 دهمین همایش جایزه با هدف ارتقای سطح بهره‌وری در شرکت‌ها، امروز با حضور «محمدرضا موثقی‌نیا» رئیس هیات عامل ایمیدرو، «رضا محتشمی‌پور» معاون معادن و فرآوری مواد وزارت صمت، «میرسامان پیشوایی» رئیس سازمان ملی بهره‌وری و جمعی از مدیران ایمیدرو و مدیران عامل شرکت‌های معدنی در سالن همایش‌های هتل ارم برگزار شد.

 

شرکت ملی صنایع مس ایران در این دوره جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی ایران علاوه بر کسب تندیس برنزین، بابت دو پروژه «افزایش راندمان و تولید کارخانه فلوتاسیون مولیبدن مجتمع مس سرچشمه» و «تنظیم دقیق و بهینه‌سازی کارخانه ذوب مجتمع مس سرچشمه» لوح تقدیر دریافت کرد.

 

موثقی‌نیا رئیس هیأت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران در این مراسم با بیان اینکه باید بهره‌وری جامع در کشور محقق شود، گفت: همه ارکان جامعه باید با این روند فعالیت داشته باشند تا بتوان به موفقیت رسید.

 

وی با بیان اینکه کشور ایران در زمینه ذخایر مس رتبه ۵، تولید سنگ آهن رتبه ۹ و تولید روی رتبه ۶ را داراست، افزود: در سال گذشته ۱۱۰ میلیون تن سنگ آهن، ۳۲ میلیون تن فولاد و ۲۰ میلیون تن محصولات فولادی تولید داشتیم که آمار خوبی است.

 

رئیس هیأت عامل سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران (ایمیدرو) گفت: در برنامه هفتم توسعه ۱۳ درصد برای معادن و حدود ۸.۵ درصد برای صنایع معدنی رشد سالیانه برنامه‌ریزی شده و این در حالی است که ما امروز تا هفت درصد را در حوزه معادن داریم و برای رسیدن به برنامه هفتم باید شاخص‌های بهره‌وری را بالا ببریم و تلاش مضاعف و جهادی داشته باشیم.

 

رضا محتشمی‌پور معاون معادن وزیر صمت نیز با اشاره به مساله ناترازی انرژی گفت: این امر در وضعیت صنایع معدنی بسیار تاثیرگذار است؛ مدیریت این مساله یکی از شروط اصلی افزایش بهره‌وری است.

 

گفتنی است؛ در پایان از گواهی‌نامه تایید اعتبار جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی با حضور رئیس هیأت عامل ایمیدرو رونمایی شد.

برچسب: شرکت ملی صنایع مس ایران ، جایزه بهره‌وری معادن و صنایع معدنی



https://jahaneghtesad.com/direct/17462


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |