یکشنبه 13 اسفند، 1402

کدخبر: 5475 20:33 1402/04/26

موفقیت آزمایشگاه فولادسازی فولاد هرمزگان بین ۱۴ آزمایشگاه فولادسازی کشور

دسته‌بندی: صنعت و معدن

موفقیت آزمایشگاه فولادسازی فولاد هرمزگان بین ۱۴ آزمایشگاه فولادسازی کشور

دسته‌بندی: صنعت و معدن

رئیس آزمایشگاه های فولادسازی و مرکزی فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان توانست در آزمون مهارت مستقل PT (Proficiency Test) در بین ۱۴ آزمایشگاه فولادی کشور، بهترین نتیجه را به خود اختصاص دهد.

رئیس آزمایشگاه‌های فولادسازی و مرکزی فولاد هرمزگان گفت: شرکت فولاد هرمزگان توانست در آزمون مهارت مستقل PT (Proficiency Test) در بین ۱۴ آزمایشگاه فولادی کشور، بهترین نتیجه را به خود اختصاص دهد. 

اژدی بهرامی بیان کرد: یکی از مهم‌ترین ابزار حصول اطمینان از اندازه گیری‌ها و کیفیت خدمات آزمایشگاه ها، ارزیابی عملکرد فنی آن‌ها به شمار می‌رود. سنجیده‌ترین شکل این ارزیابی شرکت در آزمون‌های مهارت مستقل (Proficiency Test) است. 

وی افزود: آزمون مهارت روشی است که در آن نتایج آزمایشگاه در مقایسه با سایر آزمایشگاه‌های مشابه، به وسیله مرجع بی‌طرف (PT Provider) ارزیابی می‌شود. این مرجع مستقل بر اساس الزامات استاندارد ISO-IEC17043 به مقایسه منظم نتایج یک آزمایشگاه با مقادیر اقدام تحت آزمون می‌پردازد. 

رئیس آزمایشگاه‌های فولادسازی و مرکزی فولاد هرمزگان تصریح کرد: در آخرین مقایسه PT که از ۱۴ آزمایشگاه فولادی در کشور انجام شد، آزمایشگاه شرکت فولاد هرمزگان موفق شد بهترین نتیجه را در بین این آزمایشگاه‌ها کسب کند. 

بهرامی در پایان از حمایت‌های معاونت تکنولوژی و توسعه، مدیریت کنترل کیفی و آزمایشگاه‌های شرکت فولاد هرمزگان و زحمات تمامی کارکنان آزمایشگاه قدردانی کرد.

 

منبع: روابط عمومی فولاد هرمزگان

برچسب: شرکت فولاد هرمزگان ، فولاد هرمزگان ، فولادسازی ، اخبار روز، جهان اقتصاد ، ورقه فولاد ، آزمایشگاه فولادی ، معاونت تکنولوژی و توسعهhttps://jahaneghtesad.com/direct/5475


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |