سه شنبه 08 اسفند، 1402

کدخبر: 6513 14:44 1402/05/24

محکومیت حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ از سوی مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان

دسته‌بندی: استان‌ها ، نفت و گاز ، حوادث

محکومیت حمله تروریستی به حرم مطهر شاهچراغ از سوی مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان

دسته‌بندی: استان‌ها ، نفت و گاز ، حوادث

🔶️به گزارش روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، دکتر محسن قدیری، مدیرعامل هلدینگ پتروپالایش اصفهان در بیانیه‌ای حمله تروریستی شب گذشته در حرم شاهچراغ که به شهادت و مجروج شدن جمعی از هموطنانمان انجامید را محکوم کرد.

به گزارش خبرنگار جهان اقتصاد؛ متن بیانیه به این شرح است:

بسمه تعالی

ضایعه اندوه بار و تأسف برانگیز شهادت یکی از خادمان و مجروح شدن جمعی از هموطنان و زائران عزیز، بی دفاع و بی گناه در حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) موجب تأثر و تألم خاطر هر انسان آزاده و شریفی است.

این جنایت هولناک که ساخته و پرداخته استکبارجهانی و حامیان و نوکران کوردل و جنایتکار آنان به ویژه داعش است، بار دیگر ماهیت ضد انسانی آنان را درقتل عام مردان، زنان و کودکان بی گناه آشکار ساخت و موجب داغدار شدن ایران عزیز شد.

هلدینگ پتروپالایش اصفهان با ابراز تأسف از این حادثه ناگوار و اعلام انزجار و محکومیت شدید عاملان این جنایت، شهادت یکی از هموطنان عزیزمان را محضر حضرت ولی عصر (عج)، مقام معظم رهبری، ملت بزرگ ایران و خانواده عزیز این شهید تسلیت می گوید.

تروریسم در همه اشکال و مظاهر آن غیرقابل قبول است، قطعا انتقام عاجل از آمران و عاملان این حادثه تروریستی خواسته به حق مردم شریف ایران و خانواده داغدیده ای است که عزیز خود را از دست داده و خون پاک ایشان به ناحق بر زمین ریخته شده است.

برچسب: جهان اقتصاد ، اصفهان ، اخبار روز ، هلدینگ پتروپالایش ، تروریسم ، حمله ، حمله تروریستیhttps://jahaneghtesad.com/direct/6513


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |