پنج شنبه 06 مهر، 1402

کدخبر: 2934 13:53:00 1402-03-07

قیمت خودرو امروز ۷ خرداد +جدول

دسته‌بندی: خودرو

قیمت خودرو امروز ۷ خرداد +جدول

دسته‌بندی: خودرو

امروز هفتم خرداد ماه ۱۴۰۲، قیمت خودرو در بسیاری از محصولات داخلی، با ثبات بوده اما در محصولات مونتاژی اکثرا با ریزش همراه بود. طوری‌که ریسپکت پرایم بهمن تا ۷۰ میلیون تومان در یک روز کاهش قیمت را تجربه

قیمت خودرو امروز هفتم خرداد ماه ۱۴۰۲ باتوجه به لیست قیمت‌های وب‌سایت کارنامه، با تغییرات بیش‌تری نسبت به آخر هفته گذشته همراه بود.

امروز یکی از روزهای نزولی بازار خودرو طی یک هفته اخیر محسوب می‌شود. درحالی که بسیاری از محصولات داخلی، ثبات قیمتی و یا نوسان بسیار کمی را تجربه کردند؛ اما در بازار خودروهای مونتاژی اوضاع کمی متفاوت‌تر است. در این بازار شاهد ریزش قیمتی نسبتا زیادی برای یک روز بودیم. اما در موارد خاصی، افزایش اندکی در برخی محصولات به چشم می‌خورد.

به‌نوعی می‌توان گفت بازار خودرو به‌دلیل نبود خریدار، به‌اندازه کافی اصلاح قیمتی کرده و حداقل در خودروهای داخلی توان کاهش بیشتر را نداشته و فقط درحال درجا زدن است.

در سایت‌های خرید و فروش، قیمت خودرو در لحظه نگارش این گزارش به این شرح ثبت شده است:

 

قیمت خودروهای داخلی

پراید ۱۳۱ و پراید ۱۱۱ همانند روز گذشته، هیچ تغییر قیمتی را تجربه نکردند. پراید ۱۳۱ در قیمت ۳۴۵ و پراید ۱۱۱ در قیمت ۳۵۵ میلیون تومان معامله شد.

پژو پارس LX TU۵، ساخت ۱۴۰۱ که در روز گذشته کاهشی تجربه نکرده بود، امروز هفتم خردادماه، با دو میلیون کاهش، به ۶۲۸ میلیون تومان رسید.

پژو ۲۰۷i دنده‌ای، ساخت ۱۴۰۱ اما همانند روزهای گذشته که کاهش چشم‌گیری تجربه کرده بود، با ۱۰ میلیون تومان دیگر کاهش، به مبلغ ۶۵۵ میلیون تومان خرید و فروش شد.

تارا اتوماتیک مدل ۱۴۰۲ که سدان لوکس ایران خودرو محسوب می‌شود، امروز جزو معدود خودروهایی بود که افزایش قیمت را تجربه کرد. قیمت تارا اتوماتیک با ۵ میلیون تومان افزایش، به ۸۷۵ میلیون تومان رسید.

 

برچسب: بازار خودرو ، خودرو ، قیمت خودرو ، اخبار روز، جهان اقتصاد ، ماشین ، نرخ خودروhttps://jahaneghtesad.com/direct/2934

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |