پنج شنبه 04 مرداد، 1403

کدخبر: 2908 15:07 1402/03/06
در بازدید مدیران و فعالان بازار سرمایه صورت گرفت

قدردانی دبیر کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران از دکتر رستمی مدیرعامل شرکت مس

دسته‌بندی: معادن
در بازدید مدیران و فعالان بازار سرمایه صورت گرفت

قدردانی دبیر کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران از دکتر رستمی مدیرعامل شرکت مس

دسته‌بندی: معادن

دکتر سعدلو دبیر کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران و جمعی از فعالان بازار سرمایه از تدابیر و حمایت‌های دکتر علی رستمی مدیرعامل شرکت مس در بهبود اقتصاد صنعت مس با اهدای لوح سپاس قدردانی کردند.

مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران روز سوم خرداد همزمان با سالروز آزادسازی خرمشهر و تولید اولین محصول مس آندی ایران، به همراه مدیرعامل فرابورس ایران و سایر مدیران و فعالان بازار سرمایه از قسمت‌های مختلف مجتمع مس سونگون بازدید کردند.

به گزارش دنیای معدن از مس پرس، فعالان بازار سرمایه با سفر به مجتمع مس سونگون از معدن مس سونگون و کارخانجات فاز 1 و 2 تغلیظ با ظرفیت تولید  300 هزار تن کنسانتره مس و کارخانه هیپ لیچینگ مجتمع مس سونگون با ظرفیت تولید 3 هزار تن مس کاتدی بازدید کردند.

همچنین مدیرعامل شرکت مس به همراه مدیرعامل فرابورس درخصوص افزایش حفاری و اکتشاف ذخایر شرکت بزرگ مس سونگون ابراز امیدواری کردند.

در ادامه مدیران و فعالان بازار سرمایه از پروژه کارخانه فاز3 تغلیظ با ظرفیت 21 میلیون تن خاک ورودی و تولید 450 هزار تن کنسانتره مس به ‌عنوان بزرگترین کارخانه تولید کنسانتره مس کشور و منطقه غرب آسیا و شمال آفریقا بازدید به عمل آوردند.

براساس این گزارش، دکتر عبا‌س‌زاده مدیر مجتمع مس سونگون از هوشمندسازی این معدن با همکاری مطالعاتی دانشگاه صنعتی سهند تا پایان سال خبر داد و گفت: در پی این اقدام کارها با کمترین دخالت نیروی انسانی و با کمک هوش مصنوعی انجام می‌شود و باعث افزایش کیفیت، ایمنی و سرعت انجام کارها می‌شود و بهره وری عملیات را تا حد قابل توجهی بهبود می‌بخشد.

در پایان این بازدید، با برگزاری نشست تخصصی با حضور مدیرعامل شرکت مس و مدیر مجتمع سونگون درخصوص ظرفیت‌های اقتصادی این مجتمع، دبیر کانون نهادهای سرمایه‌گذاری ایران و جمعی از فعالان بازار سرمایه از تدابیر و حمایت‌های دکتر علی رستمی در بهبود اقتصاد این صنعت و زحمات دکتر علیزاده عضو هیات مدیره شرکت ملی مس و دکتر عباس‌زاده مدیر مجتمع در تحقق اهداف مجتمع مس سونگون با اهدای لوح سپاس قدردانی کردند./

برچسب: جهان اقتصاد ، ایمنی ، شرکت ملی مس ، نیروی انسانی ، هوشمندسازی ، اخبار روز ، دکتر رستمی ، مس سونگونhttps://jahaneghtesad.com/direct/2908


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |