یکشنبه 03 تیر، 1403

کدخبر: 1168 18:37 1401/12/27
بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از شرکت فولاد زرند ایرانیان

قالیباف:ظرفیت معادن برای کشور ما مهم‌تر از ظرفیت نفت و گاز است /دکتر پورمند: اعتقاد داریم مدیریت یک حرفه مبتنی بر مولفه‌های ساختاریافته است

بازدید رئیس مجلس شورای اسلامی از شرکت فولاد زرند ایرانیان

قالیباف:ظرفیت معادن برای کشور ما مهم‌تر از ظرفیت نفت و گاز است /دکتر پورمند: اعتقاد داریم مدیریت یک حرفه مبتنی بر مولفه‌های ساختاریافته است

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی صبح روز جمعه، 26 اسفندماه 1401 به شهر کرمان سفر نمود، ایشان پس از عزیمت به سمت شهرستان زرند، وارد مجتمع فولاد زرند ایرانیان شد و ضمن بازدید از واحدهای مختلف این کارخانه از نزدیک در جریان عملکرد و فعالیت های آن قرار گرفت.

قالیباف پس از بازدید از شرکت فولاد زرند در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ‌‌توفیقی بود که در جمعه پایان سال به استان کرمان سفر کنم و توفیق زیارت مرقد مطهر شهید سلیمانی و دیگر شهدا نصیب‌مان شد، اظهار داشت: فولاد در کشور‌مان یکی از صنایع مهم صادراتی و پیشرفته است.

وی افزود: استفاده از ظرفیت معادن در کشور و جلوگیری از صادرات مواد معدنی به صورت خام و خام‌فروشی این محصولات در اولویت برنامه‌های دولت و مجلس است.

وی با اشاره به اینکه معادن و ظرفیت‌های معدنی ‌کشورمان یکی از فرصت‌های بزرگ برای توسعه است، ‌‌تاکید کرد: این ظرفیت عظیم برای کشور ما مهم‌تر از ظرفیت نفت و گاز است.

محمد باقر قالیباف روز جمعه همچنین در نشست شورای اداری شهرستان های زرند و کوهبنان در شمال استان کرمان که در سالن مجتمع کک سازی شرکت فولاد زرند ایرانیان برگزار شد شرکت کرد.

وی در این نشست تصریح کرد:  اگر باور این باشد که از ساختار اداری بالا اتفاقی بیفتد، عمرتان را از دست دادید؛ یک مدیر امین و قوی برای کار کردن هیچ محدودیتی ندارد و هیچ بهانه و حجتی نیست که نخواهید کار کنید.

در ادامه دکتر علی‌اصغر پورمند مدیرعامل شرکت مادر تخصصی هلدینگ توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه (میدکو) نیز برای دقایقی در این نشست سخنرانی فرمودند.

دکتر پورمند با بیان اینکه پیوست فرهنگی ما ساختن کشور در امتداد دفاع مقدس است، اظهار داشت: رفاه مردم ایران پاسداشت خون شهدا است.

وی با بیان اینکه ثروت آفرینی با تعریف انباشت فرصت‌ها را پیگیری می‌کنیم تا از این ظرفیت خلق ارزش شود، گفت: در سالهایی که همه به اتفاق میگفتند معدن جلال آباد به دلیل عیار پایین کارایی ندارد ما ایستادیم و در این معدن اکتشاف کردیم.نهایتا همان معدن جلال آباد در یک زنجیره کامل به شمش فولاد تبدیل میشود و این یعنی ثروت آفرینی. ثروت آفرینی مبتنی است بر مولفه هایی که ساختار یافته نیست.

مدیر عامل شرکت میدکو با اشاره به اینکه در انتخاب مدیران بسیار حساس هستیم گفت: ما در میدکو اعتقاد داریم که مدیریت یک حرفه بوده و مبتنی بر مولفه‌های ساختاریافته است.

1679064890

وی افزود: به همین دلیل ما در میدکو در انتخاب مدیران به مولفه اعتماد که شامل صلاحیت، دانش و تخصص و خیرخواهی است توجه داریم.

1679064803 دکتر پورمند با اشاره به اینکه مدیر ما باید تواضع فردی، تخصص و مدیریت جهادی داشته باشد، افزود: مدیریت جهادی یعنی صاحب کار باید بالای سر کار باشد و اگر مدیر نباشد آجر روی آجر بند نمی‌شود.

1679064780

 

برچسب: جهان اقتصاد ، شمش فولاد ، محمدباقر قالیباف ، اخبار روز ، فولاد زرند ، میدکو ، مادر تخصصیhttps://jahaneghtesad.com/direct/1168


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |