یکشنبه 31 تیر، 1403

کدخبر: 10138 11:30 1402/09/11

عجیب اما واقعی؛ افتتاح مسکن مهر پردیس بدون آب، برق و گاز

دسته‌بندی: زیربنایی ، مسکن

عجیب اما واقعی؛ افتتاح مسکن مهر پردیس بدون آب، برق و گاز

دسته‌بندی: زیربنایی ، مسکن

درحالی اوایل مهر امسال ۱۰ هزار واحد مسکن مهر پردیس افتتاح شد،‌ اما بسیاری از این واحدها به دلیل نداشتن آب، برق، گاز و عدم پایبندی شرکت عمران به برخی تعهدات هنوز قابل سکونت نیست.

 اوایل مهرماه امسال خلیل محبت‌خواه مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پردیس در مراسم افتتاح ۱۰هزار واحد مسکن مهر این شهر،‌گفته بود: امروز شاهد افتتاح واقعی پروژه‌های مسکن مهر هستیم؛ ساخت این واحدها از سال ۹۰ آغاز شده بود و متقاضیان ۱۰ سال است که اقساط تسهیلات آنرا پرداخت می کنند.

 

وی افزود: زیربنای مفید این واحدها ۸۰ تا ۸۵ مترمربع است.

 

مدیرعامل شرکت عمران شهر پردیس با یادآوری اینکه برخی از پروژه ها از سال ۹۸ آماده بوده اما تحویل متقاضیان نمی شد، گفت: با افتتاح امروز ۱۹ هزار و ۸۲۱ واحد مسکن مهر باقیمانده در پردیس خواهیم داشت.

 

محبت خواه خواستار حمایت صندوق ملی مسکن برای تامین مالی شد و با اعلام اینکه تا پاییز پاییز ۷۰۰۰ واحد دیگر مسکن مهر تحویل متقاضیان می شود، اضافه کرد: پکیج و رادیاتور جزو تعهدات پروژه هاست که انشالله انجام خواهد شد.

 

در حاشیه همان مراسم تعدادی از مالکان واحدهای مسکن مهر از عملکرد شرکت عمران پردیس در خصوص افتتاح واحدهای ناقص این طرح گلایه کردند.

 

یکی از این مالکان می‌گوید: اکثر واحدهایی که مهرماه امسال در پردیس افتتاح شد یا آب ندارند، یا برق یا گاز. ضمن این‌که تاکنون بخش زیادی از واحدهای فاز ۱۱ به دلیل عدم پایبندی شرکت عمران پردیس به تامین پکیج و رادیاتور قابل تحویل و سکونت نیست.

 

وی توضیح داد: در پروژه‌های کوزو تامین پکیج و رادیاتور مطابق قراردادهای مسکن مهر بر عهده پیمانکار است. از سوی دیگر تا زمانیکه پکیج تحویل نشود عملاً تحویل واحدهای مسکن مهر غیرممکن است. شرکت گاز فقط در صورتی تأییدیه گاز را صادر می‌کند که پکیج و رادیاتور در واحدها نصب شده باشد.

 

وی بیان کرد: این در حالی است که طی بیش از ۲ ماه اخیر شرکت عمران پردیس نتوانسته به تعهدات خود در این خصوص عمل کند.

 

تسنیم

برچسب: مسکن مهر ، مسکن مهر پردیسhttps://jahaneghtesad.com/direct/10138


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |