شنبه 30 تیر، 1403

کدخبر: 908 08:57 1401/12/13

صعود مقتدرانه تیم والیبال چادرملوی اردکان به لیگ برتر

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، ورزشی

صعود مقتدرانه تیم والیبال چادرملوی اردکان به لیگ برتر

دسته‌بندی: صنعت و معدن ، ورزشی

پس از راهیابی تیم والیبال چادرملوی اردکان به لیگ برتر کشور مدیرعامل شرکت ورزشی چادرملو، در پیامی کسب این افتخار را که در سایه تلاش و همیّت کادرفنی و بازیکنان پرتلاش و غیرتمند به دست آمده است را برگ زرین در صفحات پر افتخار چادرملوی اردکان عنوان کرد و گفت:

 این مهم به دست نمی‌آمد مگر با حمایت‌های دلسوزانه مدیرعامل محترم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو و اعضای هیات مدیر محترم که همواره حامی ورزش شهرستان اردکان بوده و با رهنمودهای خود کادر فنی و مدیران باشگاه را  هدایت و تشویق کرده اند . 

علی عطایی: این افتخار را به مردم شریف و نجیب شهر تاریخی اردکان، نگین کویر ایران و مسولان شهرستان و استان یزد تبریک گفت و افزود:  اگر حمایت‌های‌ بی شائبه مردم و مسئولان خوب اردکان و استان را همراه با خود نداشتیم این موفقیت به دست نمی‌آمد. بدون شک شهر خوشنام اردکان آن‌قدر پتانسیل دارد تا در سایر رشته‌ها هم بزرگی کرده و افتخار آفرینی کند. پس همه با هم، یک‌دل و قدرتمند برای سربلندی شهر و ورزش اردکان در کنار هم رو به جلو می‌رویم تا بهترین‌ها نصیب بهترین‌ها شود.

برچسب: جهان اقتصاد ، شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ، اخبار روز ، علی عطایی ، اردکان ، والیبالhttps://jahaneghtesad.com/direct/908


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |