دوشنبه 13 آذر، 1402

کدخبر: 4604 20:30:00 1402-04-04

صعود اتریوم برای جبران عقب افتادگی و بیت کوین درجا زد

دسته‌بندی: اقتصاد بین الملل

صعود اتریوم برای جبران عقب افتادگی و بیت کوین درجا زد

دسته‌بندی: اقتصاد بین الملل

آوی۲۵ درصد رشد کرد

بازار ارزهای دیجیتال امروز وضعیت نسبتا خوبی دارد. البته امروز از آن روزها نیست که تمام نمادها مثبت باشند اما در کل تعداد نمادهای مثبت، بیشتر از منفی ها است. همچنین می توان گفت که در میان نمادهای مثبت، هیجانات معاملات بیشتر است.

بیت کوین به عنوان بزرگ ترین ارز دیجیتال، امروز افت کمتر از نیم درصد داشته و هم اکنون در حدود نرخ 30700 دلار معامله می شود. با وجود اینکه امروز افت اندکی در بیت کوین مشاهده می شود، اما بازده هفتگی آن همچنان مثبت 15 درصد و بازده ماهانه آن مثبت 16 درصد است.

ارزش معاملات بیت کوین طی شبانه روز گذشته 13 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز عدد 595 میلیارد دلار را نمایش می دهد. ارزش معاملات بیت کوین امروز نسبت به دیروز افت بسیار زیادی داشته و حدودا نصف شده است. این البته به دلیل تعطیلی بازارهای اروپا و آمریکا طی روزهای شنبه و یکشنبه است که اگر دیروز بازار با افزایش قیمت های شدید مواجه نمی شد، همان دیروز هم ارزش معاملات کمی ثبت می شد.

اتریوم وارد کانال 1900 دلار شد

اتریوم امروز با رشد 1.5 درصدی وارد کانال 1900 دلار شده و هم اکنون در حدود نرخ 1920 دلار معامله می شود. ارزش معاملات اتریوم طی شبانه روز گذشته 6 میلیارد دلار بوده و ارزش بازار آن نیز 230 میلیارد دلار است

اتریوم در مقیاس هفتگی همچنان از بیت کوین عقب است و با اینکه بیت کوین طی این مدت 15 درصد رشد کرده اما اتریوم تنها 10 درصد رشد داشته است. در مقیاس هفتگی هم وضعیت مشابه است و اتریوم تنها 5 درصد رشد را نمایش می دهد.

آوی 25 درصد رشد کرد

در فهرست 50 ارز برتر بازار، اکثر آلت کوین ها رشد قیمت داشته اند. آوی با رشد 25 درصدی، خریداران دیروز را سورپرایز کرده و بیشترین افزایش قیمت روزانه را به نام خود زده است. یونی سواپ هم 11 درصد رشد داشته که وضعیت خوبی را در این آلت کوین مشاهده می کنیم.

مابقی آلت کوین های مثبت، رشدی کمتر از 10 درصد دارند. مونرو با رشد 6 درصدی و تون کوین با رشد 5 درصدی از نمادهای پربازده امروز محسوب می شوند.

در فهرست نمادهای منفی، لایت کوین، استکس، اتریوم کلاسیک و BNB افت 2 الی 3 درصدی دارند و منفی ترین نمادها در فهرست 50 ارز برتر بازار هستند.

پالیگان، شیبا اینو، سولانا و دوج کوین هم دیگر آلت کوین های منفی هستند که افت همه آن ها کمتر از 2 درصد است.

ارزش معاملات 27 درصد کم شد

ارزش بازار ارزهای دیجیتال امروز با رشد 3 دهم درصدی به 1.2 تریلیون دلار رسیده است. اما ارزش معاملات 27 درصد کاهش داشته و به رقم 34 میلیارد دلار رسیده است.

ارزش معاملات دیفای طی شبانه روز گذشته 3.8 میلیارد دلار بوده و در استیبل کوین ها هم 30 میلیارد دلار معامله انجام شده است.

 

منبع: اقتصاد نیوز

برچسب: رمز ارز ، ارز دیجیتالی ، بیت کوین ، اتریوم ، بازار رمز ارز ، اخبار روز، جهان اقتصادhttps://jahaneghtesad.com/direct/4604


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |