جمعه 01 تیر، 1403

کدخبر: 10207 07:30 1402/09/13
مدیرعامل فولاد مبارکه در دیدار با اعضای هیئت‌مدیره انجمن لوله و پروفیل ایران:

شفافیت در توزیع محصولات اولویت همیشگی فولاد مبارکه است

مدیرعامل فولاد مبارکه در دیدار با اعضای هیئت‌مدیره انجمن لوله و پروفیل ایران:

شفافیت در توزیع محصولات اولویت همیشگی فولاد مبارکه است

در حاشیه بیستمین نمایشگاه بین‌المللی متالورژی ایران متافو ۱۴۰۲ مدیرعامل فولاد مبارکه به همراه معاون فروش و بازاریابی این شرکت با اعضای هیئت‌مدیره انجمن لوله و پروفیل ایران در راستای تعامل هرچه بیشتر با شرکای تجاری کسب‌وکار فولاد مبارکه دیدار و گفت‌و‌گو کردند.

به گزارش جهان اقتصاد و به نقل از  روابط عومی فولاد مبارکه اصفهان،  در این دیدار محمدیاسر طیب‌نیا، مدیرعامل فولاد مبارکه با ابراز خوشحالی از ارتقای تعامل بین انجمن لوله پروفیل ایران و شرکت فولاد مبارکه، شفافیت در عرضه محصولات را تأکید همیشگی خود دانست.

 

وی بر گفت‌وگو و یافتن راهکارهای جدید در جهت بهبود شرایط موجود و دسترسی هرچه بیشتر مشتریان فولاد مبارکه به محصولات فولادی تأکید کرد و حمایت وزارت صمت را در این مسیر خواستار شد.

 

در این دیدار اعضای هیئت‌مدیره انجمن لوله و پروفیل ایران با بیان دیدگاه‌های خود موضوع کمبود نقدینگی در زنجیره تولید، کمبود ورق در صورت کسری تولید فولاد مبارکه به دلیل قطع گاز در زمستان و مشکلات ناشی از نقص‌های موجود در سنجش ظرفیت حقیقی تولیدکنندگان را ازجمله نگرانی‌های خود عنوان کردند.

 

در ادامه رضا حیدری، معاون فروش و بازاریابی شرکت فولاد مبارکه بر لزوم تعامل هر چه بیشتر با سازمان‌ها، کارگروه‌ها و اصناف با نگاه و رویکرد منافع ملی تأکید کرد و از ادامه نشست‌ها و تعاملات با مشتریان فولاد مبارکه خبر داد.

برچسب: فولاد مبارکه اصفهان ، متافو ، نمایشگاه بین‌المللی متالورژی ایران متافوhttps://jahaneghtesad.com/direct/10207


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |