یکشنبه 03 تیر، 1403

کدخبر: 1189 06:54 1402/01/01

شرکت فولاد هرمزگان کارفرمای نمونه استان هرمزگان شد

دسته‌بندی: صنایع مادر

شرکت فولاد هرمزگان کارفرمای نمونه استان هرمزگان شد

دسته‌بندی: صنایع مادر

در دومین جشنواره انتخاب کار آفرینان و کارفرمایان برتر سال 1401 در هرمزگان، از شرکت فولاد هرمزگان به عنوان کارفرمای برتر استانی تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی شرکت فولاد هرمزگان، آیین تجلیل از چهره‌های برتر حوزه کارآفرینی و کارفرمایی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ در قالب جشنواره کارستان با حضور احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی، عباس اکبری مدیرکل سازمان تامین اجتماعی استان هرمزگان و جمعی از مسئولان استان هرمزگان و کارفرمایان و کارفرمایان برتر این استان برگزار شد.

در این مراسم مدیرکل سازمان تامین اجتماعی هرمزگان در این آیین کارفرمایان و کارآفرینان را مجاهدان عرصه اقتصاد دانست و گفت: این قشر در بخش‌های مختلف تولیدی و صنعتی به عنوان موتور محرکه چرخه اقتصاد کشور، نقش مهمی در توسعه و پویایی جامعه دارند.

وی افزود: جشنواره کارآفرینان برتر هر ساله در راستای تحقق اصل سه جانبه‌گرایی سازمان تامین اجتماعی و براساس تقویت و توسعه تعاملات با شرکای اجتماعی برگزار می‌شود. خوشبختانه همکاری خوبی با حوزه کارفرمایی داریم و به طور گسترده با این قشر در تعامل هستیم.

در ادامه نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این آیین با اشاره به نرخ بالای بیکاری در استان گفت: رفع مشکل اشتغال استان هرمزگان به اتخاذ راهکارهای اساسی نیاز دارد که یکی از مهم‌ترین این راهکارها حمایت از سرمایه‌گذاران و کارآفرینان است.

احمد مرادی افزود: اگر بخواهیم طبق آمایش سرزمینی که بر مبنای عدالت شکل گرفته است، حرکت کنیم در واقع با سرمایه‌گذاری و کار و تلاش در پهنه بزرگ ساحلی استان هرمزگان و حرکت در این حوزه می‌توان آمار بیکاری را تا حد زیادی کاهش داد.

در پایان این آیین، از چهره‌های برتر حوزه کارآفرینی و کارفرمایی تامین اجتماعی ۱۴۰۱ تجلیل به عمل آمد و شرکت فولاد هرمزگان نیز به عنوان کارفرمای برتر استان مورد تقدیر قرار گرفت و تندیس کارفرمای نمونه و لوح تقدیر دریافت کرد

 

 

برچسب: جهان اقتصاد ، تامین اجتماعی ، شرکت فولاد هرمزگان ، کارآفرینی ، اخبار روز ، احمد مرادی ، کارفرمای نمونه استان ، کارفرماییhttps://jahaneghtesad.com/direct/1189


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |