یکشنبه 03 تیر، 1403

کدخبر: 7684 12:45 1402/07/03
جواد نکونام کنار کشید!

سرمربی استقلال و دستیارانش حاضر نشدند علیه مدیران بیانیه بدهند

دسته‌بندی: ورزشی
جواد نکونام کنار کشید!

سرمربی استقلال و دستیارانش حاضر نشدند علیه مدیران بیانیه بدهند

دسته‌بندی: ورزشی

بازیکنان استقلال در انتهای هفته گذشته علیه مدیران بیانیه دادند و تمرینات این تیم هم حالا چند روزی است که با اختلال مواجه شده است.

وقتی بازیکنان استقلال همگی با یک متن مشترک علیه کادر مدیریتی این باشگاه موضع گرفتند کاملاً مشخص بود فصل جدیدی از درگیری‌های دوجانبه آغاز شده است. درگیری‌هایی که باید ببینیم با انتخاب اسپانسر جدید و تزریق پول به باشگاه مرتفع خواهد شد یا اینکه ابعاد جدی‌تری به خود خواهد گرفت.

اما فارغ از این هیاهو، موضع جواد نکونام و دستیارانش هم قابل تامل است. در حالی که بازیکنان استقلال  متن مورد نظر را منتشر کردند، جواد نکونام و هیچ کدام از دستیارانش دست به چنین کاری نزدند و این پیام را در صفحات مجازی خود انتشار ندادند! در واقع آنها حاضر نشدند بیانیه بازیکنان علیه مدیران استقلال را منتشر کنند و همین مسئله بحث‌های زیادی را به وجود آورد. البته افراد نزدیک به تیم چنین حرکتی را کاملاً طبیعی و درست تلقی می‌کنند. آنها تاکید دارند با توجه به اینکه جواد نکونام و دستیارانش هرگز حرفی از مطالبات خودشان در این فصل نزده و می گویند ابتدا باید به دغدغه‌های مالی بازیکنان رسیدگی شود، کاملاً بدیهی بود که چنین متنی را هم منتشر نکنند چون این حرکتی است که توسط بازیکنان سازماندهی شده بود و دلیلی ندارد کادر فنی وارد ماجرا شود.

البته این نکته را هم فراموش نکنیم که پس از انتشار متن مذکور توسط بازیکنان استقلال، جواد نکونام علیه آن موضع نگرفت و به شاگردانش از این بابت خرده نگرفت.

خبرورزشی

برچسب: تیم استقلال ، نکونام ، دستیارنکونامhttps://jahaneghtesad.com/direct/7684


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |