یکشنبه 13 اسفند، 1402

کدخبر: 10094 19:30 1402/09/09

ذوب آهن اصفهان میزبان مدیران عامل متروی کلان شهرها

ذوب آهن اصفهان میزبان مدیران عامل متروی کلان شهرها

مدیرعامل و اعضای اتحادیه شرکت های قطار شهری و مدیران عامل متروی کلان شهرها از جمله مشهد ، تبریز، قم ، کرمانشاه ، اهواز ، اسلامشهر و اصفهان پنج شنبه ۹ آذر ماه با حضور در ذوب آهن اصفهان ، ضمن بازدید از خط تولید ریل ، با مدیرعامل ، معاونین و مدیران این شرکت دیدار و گفتگو کردند .

مهدی کوهی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان در این دیدار گفت : متخصصان این شرکت در شرایط سخت تحریم موفق به تولید ریل به عنوان افتخار ملی شدند وهم اکنون این شرکت از دانش فنی تولید ریل نیز برخوردار است .

 

وی افزود : ذوب آهن اصفهان در سه محور پیشران توسعه در کشور است؛ از جمله با تولید ریل موجب توسعه صنعت حمل و نقل ریلی می گردد ، با تولید تیرآهن بال پهن به تحول صنعت ساختمان و پیشبرد نهضت ملی مسکن کمک می کند و با تولید آرک معدنی در خدمت توسعه صنایع معدنی است .

 

مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه کیفیت ریل به لحاظ حفظ سلامت و امنیت مردم از اهمیت ویژه ای برخوردار است گفت : این مجتمع عظیم صنعتی علاوه بر رعایت استانداردجهانی، با نگرش سخت گیرانه ای ، کنترل کیفی ریل را انجام می دهد و به اذعان بسیاری کارشناسان ، کیفیت این ریل در سطح جهانی قابل رقابت است .

 

کوهی همچنین با اشاره به توان و تجربه نیم قرنی ذوب آهن اصفهان در تولید محصولات فولادی گفت : این آمادگی وجود دارد که نیاز کشوربه ریل خطوط بین شهری و ریل مترو را به هر میزان تامین کنیم .

 

مدیران عامل متروی کلان شهرها در این بازدید از نزدیک شاهد تولید ریل ملی و نحوه کنترل کیفی و تست این محصول بودند و کیفیت آن را در حد محصولات اروپایی و بالاتر از کیفیت ریل ترکیه ارزیابی نمودند .

 

برچسب: ذوب آهن اصفهان ، مهدی کوهیhttps://jahaneghtesad.com/direct/10094


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |