جمعه 04 خرداد، 1403

کدخبر: 2642 14:33 1402/02/31
رئیس بسیج کارگری کشور:

در‌ کنار صنعت ارزش‌آفرین پتروشیمی ایلام هستیم

دسته‌بندی: صنعت ، پتروشیمی
رئیس بسیج کارگری کشور:

در‌ کنار صنعت ارزش‌آفرین پتروشیمی ایلام هستیم

دسته‌بندی: صنعت ، پتروشیمی

حمیدرضا اله‌بداشتی؛ رئیس سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور در حاشیه نمایشگاه نفت، گاز و پتروشیمی در دیدار با سیدغلامحسن گرشاسبی ؛مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام با تقدیر از نامگذاری محصول راهبردی DMDS به نام شهدای چوار ۶۵ گفت: در‌ کنار صنعت ارزش آفرین پتروشیمی ایلام هستیم.

اله‌بداشتی با بیان اینکه این اقدام پتروشیمی ایلام در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص واقعه تلخ زمین فوتبال چوار انجام شده است افزود:حادثه شهادت ۱۵ بازیکن، داور و تماشاگر شهر چوار سند دیگری از مظلومیت ملت ایران در دوران دفاع مقدس بود.

وی از آمادگی بسیج کارگری و کارخانجات کشور برای روایت،مستندسازی و ثبت این رویداد ملی در مقیاس جهانی خبر داد و ادامه داد: کارگروه انرژی در راستای حمایت از شرکت پتروشیمی ایلام تشکیل می‌شود.

سیدغلامحسن گرشاسبی؛مدیرعامل شرکت پتروشیمی ایلام گفت:این شرکت در مسیر تولید پایدار و ارزش‌آفرینی قرار دارد.

گرشاسبی با بیان اینکه پتروشیمی ایلام در سرزمین شهدا بنیان‌گذاری شده و فعالیت در این شرکت جهاد محسوب می‌شود افزود:امروز تعصب مالکانه کارکنان نسبت به مجتمع پتروشیمی ایلام در مقایسه با دفاع از تمامیت ارضی کشور رزمندگان در‌ دوران دفاع مقدس قرار دارد.

برچسب: جهان اقتصاد ، پتروشیمی ، اخبار روز ، ارزش آفرینی ، تولید پایدار ، اسلام ، بسیج کارگری ، اله بداشتیhttps://jahaneghtesad.com/direct/2642


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |