چهارشنبه 30 خرداد، 1403

کدخبر: 16543 10:10 1403/03/22
فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه درهمایش محیط ‌زیست پالایشگاه اصفهان عنوان کرد:

دردولت سیزدهم اقدامات خوبی درراستای توجه به محیط زیست انجام شد

دسته‌بندی: استان‌ها
فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه درهمایش محیط ‌زیست پالایشگاه اصفهان عنوان کرد:

دردولت سیزدهم اقدامات خوبی درراستای توجه به محیط زیست انجام شد

دسته‌بندی: استان‌ها

فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه درهمایش آموزشی قوانین، مقررات و ضوابط محیط ‌زیست که به مناسبت هفته محیط زیست به میزبانی پالایشگاه اصفهان در سالن اجتماعات شهرک شهید محمد منتظری برگزار شد ، ضمن تبریک فرا رسیدن هفته محیط زیست، یاد و خاطره همه شهدا به ویژه شهید رئیسی و شهدای خدمت را گرامیداشت و گفت: حوزه‌های آموزش و پرورش و محیط زیست، جزو عرصه‌هایی هستند که با سایر حوزه‌ها تفاوت دارند و باید با نگاه ویژه‌ای به مسائل این دو حوزه پرداخت.

به گزارش خبرنگار واحد رسانه روابط عمومی و بین الملل هلدینگ پتروپالایش اصفهان، سیدمحمدرضا کاظمی‌طباء ، با تاکید براهمیت مسائل محیط زیست، یادآور شد: ایستگاه محیط زیست موته در سال ۹۰ حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما متاسفانه در دهه گذشته این ایستگاه به حال خودش راه‌اندازی شده بود‌.با این حال با روی کار آمدن دولت سیزدهم اقدامات خوبی در جهت تکمیل این ایستگاه برداشته شد و ظرف یک یا دو هفته آینده افتتاح خواهد شد.

فرماندار شاهین‌شهر و میمه ادامه داد: روزی که آمدیم سازمان محیط زیست شاهین‌شهر و میمه در یک زیرزمین و در یک زیرپله کار اداری انجام می‌دادند. این در حالی است که در آن زمان برای ساختمان محیط زیست شهرستان کلنگ‌زنی شده و ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشت اما این ساختمان هم به حال خودش رها شده و بخش‌هایی از آن را هم برده بودند و تتها ۳۵ درصد آن باقی مانده بود ما در این مدت منابع آن را از محل مسئولیت اجتماعی شهرک صنعتی مورچه خورت تامین کردیم و ظرف یک ماه آینده پروژه آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه در سال‌های گذشته به دلیل محدودیت امکانات نمی‌توانستیم بازرسی داشته باشیم، اضافه کرد: با این حال در دوسال گذشته نسبت به مدت مشابه تعداد بازرسی‌های انجام شده ۱۴ برابر شد‌

کاظمی‌طباء از تولید و عرضه مازوت بدون گوگرد برای نیروگاه شهید منتظری خبر داد و گفت: امیدواریم که با این اتفاق این گره از محل محیط زیست استان حل شود‌.

 

برچسب: اصفهان ، هلدینگ پتروپالایش اصفهان ، فرماندار شاهین‌شهر و میمه ، همایش محیط ‌زیست پالایشگاه اصفهانhttps://jahaneghtesad.com/direct/16543


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |