یکشنبه 03 تیر، 1403

کدخبر: 7423 13:28 1402/06/20

دردسر جدید والدین در آستانه بازگشایی مدارس

دسته‌بندی: سیاست‌گذاری ، آموزش

دردسر جدید والدین در آستانه بازگشایی مدارس

دسته‌بندی: سیاست‌گذاری ، آموزش

یک نماینده مجلس شورای اسلامی با اشاره به فصل بازگشایی مدارس اظهار کرد: هزینه بالا و گرانی عجیب سرویس مدارس تبدیل به دغدغه خانواده‌های دارای چند فرزند شده است.

محمدصالح جوکار، نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی در روز دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۴۰۲ صحن مجلس در تذکری شفاهی از دولت و دستگاه‌های اجرایی بابت زمینه سازی حضور مردم در پیاده روی اربعین و هم‌چنین از دولت و ملت بزرگ عراق تشکر کرد.

وی در تذکری به وزیر اقتصاد و دارایی گفت: وجود نوسانات بالای بازار بورس و عدم ثبات این بازار، موجب آسیب رسانی به سرمایه گذاران شده است.

این نماینده مجلس افزود: این شرایط موجب خواهد شد سرمایه مردم به سمت بازارهایی همچون بازار ارز، طلا و خودرو حرکت کند و در رشد تولید و رونق کسب وکار موثر نباشد.

جوکار همچنین با اشاره به فصل بازگشایی مدارس، اظهار کرد: هزینه بالا و گرانی عجیب سرویس مدارس تبدیل به دغدغه خانواده‌های دارای چند فرزند شده است که لازم است در این زمینه برنامه ریزی صورت گیرد؛ از جمله اقدامات می‌تواند ارائه کارت حمل و نقل عمومی برای خانواده ها با چند فرزند باشد.

وی همسان سازی حقوق بازنشستگان کشوری را دغدغه بازنشستگان به ویژه فرهنگیان که عمر خود را در راستای ارتقای علم و تربیت جوانان صرف کردند، دانست و گفت: حداقل حقوق بازنشستگان باید برابر نرخ تورم اعلامی از سوی بانک مرکزی باشد. او همچنین خواستار تعیین تکلیف نیروهای خرید خدمات آموزشی و حق التدریس شد.

 

منبع: ایسنا

برچسب: جهان اقتصاد ، بازار سرمایه ، بازار بورس ، طلا ، بازار ارز ، وزیر اقتصاد ، رشد تولید ، بازگشایی مدارس ، اخبار روز ، سرویس مدارسhttps://jahaneghtesad.com/direct/7423


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |