پنج شنبه 04 مرداد، 1403

کدخبر: 7682 12:30 1402/07/03

تپسی چطور دست خانواده‌ها را در پوست گردو گذاشت؟

دسته‌بندی: جامعه ، فناوری

تپسی چطور دست خانواده‌ها را در پوست گردو گذاشت؟

دسته‌بندی: جامعه ، فناوری

سرویس مدرسه تپسی بدون اطلاع قبلی به خانواده‌ها، روز دوم مهر اعلام کرده تا دهم از سرویس خبری نیست. این موضوع باعث سردرگمی بچه مدرسه‌ای‌ها و خانواده‌هایشان شده است.

سرویس مدرسه تپسی بدون اطلاع قبلی به خانواده‌ها روز دوم مهر اعلام کرده تا دهم از سرویس خبری نیست. این موضوع باعث سردرگمی بچه مدرسه‌ای‌ها و خانواده‌هایشان شده است.

به گفته یکی از مدیران تاکسی اینترنتی تپسی سرویس مدارس این شرکت به صورت تدریجی از فردا تا ۱۰ مهرماه امسال آماده ارائه سرویس به دانش آموزان است. این در حالی است که تاکنون طبق جامعه آماری خبرنگار ما تمامی افرادی که از طریق تپسی اقدام به ثبت نام سرویس مدرسه کرده‌اند تاکنون برای آنها راننده‌ای اختصاص نیافته است.

پیگیری‌های انجام شده از سوی خبرنگار ما در سه روز گذشته نشان می‌دهد تنها راه ارتباطی خانواده‌ها با شماره مرکز تماس ۱۶۳۰ تپسی است که با اختلال روبرو بوده و تماس گیرنده به هیچ کدام از داخلی‌های مرکز تماس تاکسی اینترنتی تپسی متصل نمی‌شود و این اختلال تا لحظه انتشار این خبر نیز همچنان وجود دارد.

حاتمی سرپرست پشتیبانی تاکسی اینترنتی در پاسخ به این سوال که چرا تاکنون هیچ اطلاعیه مبنی بر بروز این مشکل صادر و به خانواده‌ها اطلاع داده نشده است، می‌گوید: تا ساعت ۲۰ شب دوم مهرماه در تلاش بوده‌ایم که این سرویس را به موقع و از فردا به خانوادها ارائه کنیم.

وی افزود: متاسفانه تاکنون این امکان فراهم نشده و تپسی حداکثر تا ۱۰ مهرماه به تدریج امکان ارائه سرویس مدارس را برای خانواده‌ها برقرار خواهد کرد.

حاتمی در پاسخ به این سوال که چرا از ۱۰ مهرماه با این مقدار تاخیر قرار است این سرویس ارایه شود نیز گفت: ما برای حصول اطمینان از نحوه ارائه سرویس، تصمیم گرفتیم با تاخیر این خدمت را ارائه کنیم تا خانواده‌ها دچار مشکل نشوند و ما هزینه عدم سرویس دهی در این ایام را به حساب تپسی افراد برمی‌گردانیم.

سرپرست پشتیبانی تاکسی اینترنتی تپسی با اشاره به این موضوع که در صورت شاغل بودن پدر و مادر یک نفر عملا باید از کار در این ایام انصراف بدهد تا فرزند خود را به مدرسه ببرد و قطعا کسی برای گرفتن کد تخفیف یا خسارت در این سرویس ثبت نام نکرده و یک نفر از خانواده یک روز کاری خودش را از دست می‌دهد، گفت: ما در این زمینه فقط می‌توانیم از خانواده‌ها عذرخواهی کنیم و نهایتا کد تخفیفی ۵۰ هزار تومانی برای دو مسیر رفت و برگشت خانواده‌ها در نظر گرفته‌ایم.

با گذشت 2 روز از ماه مهر و شروع رسمی کلاس‌های درس مدارس در سراسر کشور، تاکسی اینترنتی تپسی امشب دوم مهر ماه 1402 پیامکی با محتوای زیر برای خانواده‌ها ارسال کرده است.

 

تپسی چطور دست خانواده‌ها را در پوست گردو گذاشت؟

 

«والدین گرامی، با توجه به افزایش چشمگیر تقاضای سرویس مدرسه در هفته آخر شهریور و همچنین درخواست‌های متعدد والدین برای تغییر ساعت مدرسه، برای تخصیص سرویس به فرزند شما به زمان بیشتری احتیاج داریم. سرویس مدرسه فرزند شما، حداکثر تا دهم مهر تخصیص داده خواهد شد.

ضمن عذرخواهی، هزینه سرویس مدرسه برای سوم تا دهم مهرماه، به اعتبار شما بازگردانده خواهد شد. همچنین، تا دهم مهر ماه می‌توانید برای رساندن فرزندتان به مدرسه و بالعکس، با استفاده از کد SCHOOLS از ۵۰ هزار تومان تخفیف تپسی استفاده کنید.»

خبرپو

برچسب: تاکسی ، اسنپ ، تپسی ، شرکت تپسی ، سرویس مدارسhttps://jahaneghtesad.com/direct/7682


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |