شنبه 18 آذر، 1402

کدخبر: 7568 10:44:00 1402-06-28

تقدیر از مدیرعامل فولاد خراسان

دسته‌بندی: صنعت و معدن

تقدیر از مدیرعامل فولاد خراسان

دسته‌بندی: صنعت و معدن

دبیرخانه «جشنواره روابط عمومی و مسوولیت اجتماعی» از مدیرعامل شرکت مجتمع فولاد خراسان با اعطای عنوان «سفیر مسوولیت اجتماعی» قدردانی کرد.

 در مراسم پایانی این جشنواره که در مرکز همایش‌‌‌های بین‌المللی صداوسیما با حضور علی دارابی قائم‌مقام وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی و سکینه پاد، دستیار رئیس‌جمهور و مسوول پیگیری حقوق و آزادی‌‌‌های اجتماعی برگزار شد، از طهمورث جوان‌‌‌بخت، مدیرعامل فولاد خراسان به خاطر زمینه‌‌‌سازی و اقدامات موثر و ایجاد فضای تعامل اجتماعی در روابط درون و برون سازمانی تقدیر شد.

دبیرخانه سومین جشنواره «روابط عمومی و مسوولیت اجتماعی» با بررسی‌‌‌های میدانی و رصد فعالیت‌‌‌های بنگاه‌‌‌ها در زمینه مسوولیت‌‌‌های اجتماعی عنوان «سفیر مسوولیت اجتماعی» را به جوانبخت اعطا کرد. در این جشنواره همچنین روابط عمومی شرکت مجتمع فولاد خراسان حائز اعطای نشان عالی مسوولیت اجتماعی سال ۱۴۰۲ شد.

مدیر روابط عمومی فولاد خراسان در مراسم دریافت این نشان با قدردانی از حمایت‌‌‌های مدیران قطب فولادسازی شرق کشور گفت: دریافت این نشان، حاکی از مسوولیت‌‌‌پذیری و تلاش مستمر همه ارکان شرکت و اهتمام خانواده بزرگ فولاد خراسان برای ایفای نقش خود به عنوان یک عضو‌‌‌ حقوقی مسوولیت‌پذیر در قبال جامعه و درخشندگی نام‌‌‌ و ‌‌‌نشان فولاد خراسان در سپهر رسالت اجتماعی بنگاه‌‌‌های اقتصادی و تولیدی است.

برچسب: جهان اقتصاد ، مسئولیت اجتماعی ، فولاد خراسان ، اخبار روز ، طهمورث جوانبخت ، سفیر مسئولیت اجتماعیhttps://jahaneghtesad.com/direct/7568


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |