یکشنبه 27 خرداد، 1403

کدخبر: 8651 08:45 1402/07/30
رئیس هیات عامل ایمیدرو با حضور در مرکز تحقیقات مواد معدنی یزد اعلام کرد؛

تحقیق و توسعه، زمینه ساز ارتقای بخش معدن و صنایع معدنی

رئیس هیات عامل ایمیدرو با حضور در مرکز تحقیقات مواد معدنی یزد اعلام کرد؛

تحقیق و توسعه، زمینه ساز ارتقای بخش معدن و صنایع معدنی

رئیس هیات عامل ایمیدرو در جریان بازدید از بخش های مختلف مرکز با اشاره به اهمیت مراکز تحقیقاتی؛ نقش تحقیق و توسعه را در حل مسائل و ارتقای بخش معدن و صنایع معدنی حیاتی و قابل توجه دانست.

محمد رضا موثقی نیا معاون وزیر صنعت معدن و تجارت در بازدیدی که به همراه خدایار کریم نژاد مدیر عامل ایمپاسکو و معاونان ایمیدرو از بخش های آموزشی و آزمایشگاهی مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران – یزد داشت، اعلام کرد: برنامه ریزی مناسب و دقیق به جهت استفاده از ابزارها در راستای دستیابی به دانش جدید و کمک به ارتقای بخش معدن و صنایع معدنی در اولویت های مراکز تحقیقاتی معدنی قرار گیرد.

 

از سوی دیگر محمد رضا علمدار مدیر مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران یزد نیز اظهار داشت: طرح جامع توسعه مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران یزد با محوریت تشکیل پردیس علم و فناوری معدن توسط شرکت مشاور و کارشناسان مرکز در حال تدوین است که اجرای آن می تواند به رشد و توسعه فعالیت های آزمایشگاهی،آموزشی و پژوهشی در جهت پوشش نیازمندی های معادن و صنایع معدنی کشور کمک کند.

 

در این بازدید محمد کاظم صادقیان رئیس سازمان صمت استان یزد وسمیه خلوصی معاون برنامه ریزی و توانمند سازی، صوفی مدیر حراست و مرتضی جعفرپوریان مدیر روابط عمومی ایمیدرو، مهندس موثقی نیا را همراهی می کردند.

دنیای معدن

برچسب: معدن ، ایمیدرو ، یزد ، صنایع معدنیhttps://jahaneghtesad.com/direct/8651


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |