شنبه 05 اسفند، 1402

کدخبر: 12644 18:25 1402/11/23

افتتاح پروژه های مخابراتی در بویین میاندشت

دسته‌بندی: زیربنایی ، استان‌ها

افتتاح پروژه های مخابراتی در بویین میاندشت

دسته‌بندی: زیربنایی ، استان‌ها

در ایام الله دهه فجر و به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب، پنج پروژه مخابراتی و همراه اول در شهرستان بویین میاندشت با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و کلنگ زنی شد.

به گزارش جهان اقتصاد وبه نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه اصفهان، آیین افتتاح این طرح ها با حضور مهران قدوسی معاون ارتباطات سیار مخابرات منطقه اصفهان، رضا علی معصومی فرماندار، حجت الاسلام اسکندری امام جمعه، محمد علی فرخی رئیس اداره مخابرات و جمعی دیگر از مسئولین شهرستان بویین میاندشت در روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه ۱۴۰۲ برگزار شد.

 

گفتنی است؛ این طرح ها با هدف ارتقای کیفیت و توسعه خدمات مخابراتی و ارتباطی در مناطق روستایی و کوهستانی شهرستان بویین میاندشت انجام شده‌اند و اثر بسزایی در افزایش کیفیت و سرعت سرویس های مخابراتی این منطقه در حوزه های ثابت، سیار و دیتا خواهند داشت.

 

لازم به ذکر است؛ معاون ارتباطات سیار مخابرات منطقه اصفهان در مراسم افتتاحیه از تلاش و همکاری تمامی کارکنان اداره مخابرات و همچنین مسئولان استانی و شهرستانی در راستای اجرای این طرح ها تقدیر و تشکر کرد.

برچسب: اصفهان ، مخابرات منطقه اصفهان ، شهرستان بویین میاندشت ، پروژه های مخابراتی بویین میاندشتhttps://jahaneghtesad.com/direct/12644


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |