پنج شنبه 31 خرداد، 1403

کدخبر: 16009 10:30 1403/03/03

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل فولاد سنگ مبارکه برگزار شد

دسته‌بندی: صنعت و معدن

آیین تکریم و معارفه مدیرعامل فولاد سنگ مبارکه برگزار شد

دسته‌بندی: صنعت و معدن

در آیین تکریم و معارفه مدیرعامل فولاد سنگ مبارکه از اقدامات مهرداد فقیهیان با اهدای لوح تقدیر تجلیل و قدردانی به عمل آمد و امیرحسین کریمدادی به عنوان مدیرعامل جدید فولاد سنگ مبارکه معرفی شد.

 آیین تکریم و معارفه مدیرعامل فولاد سنگ مبارکه، با حضور مدیرعامل و جمعی از معاونان هلدینگ تأمین و فرآوری مواد معدنی فولاد مبارکه، رئیس و اعضای هیات مدیره فولاد سنگ به همراه مدیران این شرکت، برگزار شد.

 

رسول عادل‌زاده، مدیرعامل شرکت تأمین و فرآوری مواد معدنی فولاد مبارکه، در این آئین ضمن عرض تسلیت شهادت رئیس‌جمهور و هیات همراه، اظهار کرد: فعالیت در بخش صنعت و به ویژه فولاد همانند دو امدادی است و تلاش تیمی در رسیدن به موفقیت ضروری است.

 

وی با اشاره به توسعه بخش آهک‌سازی در شرکت فولاد سنگ مبارکه، گفت: این شرکت با بهره‌گیری از نیرو‌های متخصص و تجهیزات ممتاز در بخش تملک و اکتشافات معادن به دستاورد‌های مهمی رسیده که نیازمند به تجاری‌سازی محصولات است و امیدواریم با زیرساخت‌های انجام شده در این شرکت، شاهد رشد تنوع محصولات معدنی باشیم.

 

عادل‌زاده با تاکید بر تقویت موارد ایمنی در شرکت فولاد سنگ مبارکه، گفت: امیدواریم با شناسایی ریسک‌های بزرگ در بخش ایمنی، بتوان محیطی ایمن‌تر، برای کارگران این شرکت فراهم کرد.

 

ضرورت تقویت روحیه جهادی در فولاد سنگ مبارکه

در ادامه، علیرضا رضایی، رئیس هیات‌ مدیره شرکت فولاد سنگ مبارکه گفت: روحیه جهادی لازمه موفقیت در مسیر تولید است و امیدواریم بتوان با تقویت روحیه جهادی بیش از پیش در بخش تولید صنعت و معدن کشور مؤثر باشیم.

 

وی با اشاره به اهمیت شرکت فولاد سنگ مبارکه به عنوان اولین زنجیره تولید فولاد، تصریح کرد: افزایش بهره‌وری و گسترش معدن‌کاری با تنوع در سبد محصولات و رضایت ذی‌نعفان می‌تواند ما را به اهداف مورد نظر در تأمین مواد اولیه گروه فولاد مبارکه یاری برساند.

 

بحران فولاد سنگ را به فرصت تبدیل کردیم

همچنین، مهرداد فقیهیان مدیرعامل سابق فولاد سنگ مبارکه با اشاره به روایت پیشرفت در فولاد سنگ، اظهار کرد: در این مدت که در مقام مدیرعامل شرکت فولاد سنگ مبارکه بودم با تلاش و همت کارکنان توانستیم بحران را به فرصت تبدیل کنیم و به دستاورد‌های مهمی در بومی سازی تکنولوژی آهک‌سازی و توسعه در معادن دست یابیم.

 

وی با اشاره به تملک معادن در سراسر کشور با هدف محرومیت‌زدایی، گفت: در ۱۸ معدن از ۲۲ معدن مزایده‌ای برنده شدیم و در حال تملک ۱۳ معدن هستیم و سرمایه‌گذاری ما در معادن داوران و کودی امسال به ثمر خواهد نشست.

 

اهمیت به ذی‌نفعان در صدر اهداف فولاد سنگ مبارکه

امیرحسین کریمدادی مدیرعامل جدید فولاد سنگ مبارکه نیز در این آیین، اظهار کرد: شهادت رئیس‌جمهور و هیات همراه حامل پیام مهمی بود که در راه خدمت به کشور نباید از هیچ کوششی دریغ کرد.

 

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در شرکت فولاد سنگ مبارکه، موفقیت‌های کسب شده را ماحصل زحمات مدیران و کارکنان این شرکت دانست و افزود: باید ذی‌نفعان شرکت را بشناسیم و با شناسایی انتظارات آنها موجبات رضایت ایشان را فراهم سازیم.

 

کریمدادی با اشاره به اینکه سهامداران، ذی‌نفعان اصلی شرکت فولادسنگ مبارکه هستند، تصریح کرد: شرکت تأمین و فرآوری مواد معدنی فولادمبارکه به عنوان ذی‌نفع اصلی شرکت فولادسنگ مبارکه شناخته می‌شود و امیدواریم با هماهنگی و همراهی با سیاست‌گذاری این هلدینگ، بتوانیم در راستای اهداف گروه فولاد مبارکه گام برداریم.

 

وی کارکنان شرکت را ذی‌نفع دیگری در شرکت فولاد سنگ مبارکه معرفی کرد و افزود: ما به کارکنان این شرکت به عنوان منابع انسانی نگاه نمی‌کنیم؛ بلکه از دید ما کارکنان، سرمایه‌های انسانی هستند و امیدواریم بتوانیم خدمتگزار این بخش از ذی‌نفعان باشیم.

 

کریمدادی بخش سوم ذی‌نفعان شرکت فولاد سنگ مبارکه را تامین‌کنندگان معرفی کرد و ادامه داد: تامین‌کنندگان کالا و خدمات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند و تلاش می‌کنیم با الگوگیری از خط مشی فولاد مبارکه توجه بیشتری به این بخش از ذی‌نفعان شرکت فولاد سنگ داشته باشیم و فاز‌های توسعه‌ای را با حمایت این بخش پیش ببریم.

 

وی در نهایت دولت و بخش حاکمیتی را به عنوان ذی‌نفع مهمی در شرکت فولاد سنگ مبارکه معرفی کرد و افزود: در تعامل با این بخش، می‌توان در راستای راهبرد سال و جهش تولید به دستاورد‌های ارزنده‌ای دست یافت.

 

گفتنی است در این آئین از تلاش‌ها و اقدامات مهرداد فقیهیان با اهدای لوح تقدیر تجلیل و قدردانی به عمل آمد و امیرحسین کریمدادی به عنوان مدیرعامل جدید فولاد سنگ مبارکه معرفی شد.

برچسب: فولاد سنگ مبارکه ، معارفه مدیرعامل فولاد سنگ مبارکهhttps://jahaneghtesad.com/direct/16009


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |