شنبه 12 اسفند، 1402

کدخبر: 9927 18:30 1402/09/05

آغاز پیش فروش و فروش فوری خودروی کوئیک ، مزایای ویژه برای خریداران، قیمت و زمان تحویل

آغاز پیش فروش و فروش فوری خودروی کوئیک ، مزایای ویژه برای خریداران، قیمت و زمان تحویل

شرکت سایپا شرایط فروش کوییک GXL شامل دو بخش فروش فوری و پیش‌فروش را اعلام کرد.

 براساس اعلام شرکت سایپا، شرایط فروش کوییک GXL برای متقاضیان خرید این خودرو با اولویت تابستان ۱۴۰۳ فعال شده است.

 

گروه خودروسازی سایپا با ارسال یک بخشنامه، متقاضیان خرید خودرو در قالب سامانه یکپارچه را فراخواند. شرایط فروش کوییک GXL برای متقاضیان خرید این خودرو با اولویت تابستان ۱۴۰۳ فعال شده است.

 

اکنون این گروه از متقاضیان می‌توانند نسبت به خرید کوییک GX اقدام کنند. سایپا برای اطلاع‌رسانی به این گروه از متقاضیان، در تاریخ اول آذرماه پیامک اطلاع‌رسانی برای آن‌ها ارسال کرده است.

 

شرایط فروش کوییک GXL شامل دو بخش فروش فوری و پیش‌فروش است. بنابراین متقاضیان خرید کوییک GX با موعد تحویل تابستان، می‌توانند اتومبیل خود را زودتر از موعد تعیین‌شده تحویل بگیرند.

 

در بخش فروش فوق‌العاده، این خودرو با قیمت تقریبی ۳۶۰ میلیون تومان و موعد تحویل ۹۰ روزه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. بنابراین با تکمیل وجه در آذرماه، مشتریان می‌توانند کوییک GX‌ خود را در ابتدای سال ۱۴۰۳ تحویل بگیرند. البته این خودرو تنها با رنگ سفید در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

 

سایپا برای جلب توجه مشتریان و ترغیب آن‌ها به خرید کوییک GX به‌صورت نقدی، مزایایی را درنظر گرفته است. این مزایا شامل بیمه بدنه خودرو به مدت یک سال و گارانتی موتور به مدت یک سال یا ۲۰ هزار کیلومتر هستند. علاوه‌براین، کوییک GX‌ تیپ L به همراه گارانتی سه‌ساله یا ۶۰۰۰۰ کیلومتر در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

 

علاوه بر شرایط فروش نقدی، شرایط پیش‌فروش نیز در اختیار متقاضیان کوییک GXL قرار داده شده است. در این روش متقاضیان می‌توانند ۱۸۰ میلیون تومان را به‌عنوان پیش‌پرداخت خودرو ارائه دهند. موعد تحویل خودرو نیز تیر الی شهریور ۱۴۰۳ خواهد بود. البته در این روش قیمت قطعی خودرو مشخص نیست و در زمان تحویل خودرو رقم مربوطه به مشتریان اعلام می‌شود. زمان تحویل دقیق خودرو در بخش پیش‌فروش، هفته چهارم هر ماه است.

آغاز پیش فروش و فروش فوری خودروی کوئیک | مزایای ویژه برای خریداران، قیمت و زمان تحویل

 

همشهری آنلاین

برچسب: سایپا ، سامانه یکپارچه ، فروش کوییک GXLhttps://jahaneghtesad.com/direct/9927


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |