جمعه 31 فروردین، 1403

کدخبر: 7851 12:15 1402/07/08
مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان خبرداد؛

آغاز عملیات آبرسانی به مجتمع ۱۹ روستایی سعید آباد در منطقه گلپایگان

مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان خبرداد؛

آغاز عملیات آبرسانی به مجتمع ۱۹ روستایی سعید آباد در منطقه گلپایگان

مدیرعامل شرکت آبفای استان اصفهان گفت: عملیات آبرسانی به مجتمع 19 روستایی سعید آباد، با هدف تامین آب شرب روستاییان از تصفیه خانه آب گلپایگان آغاز شده است.

حسین اکبریان گفت: با اجرای این عملیات بیش از 6 هزار 678 نفر از اهالی روستاهای سعید آباد، قشلاق، درب امامزاده، فرج آباد، غرقه، فقستان، رباط محمود، اسفاجرد، علی آباد، خاکه، رباط ابوالقاسم، ضامن آباد، ملازجان، مزرعه، قالقان، دستجرده، رباط قالقان ،آزادان و رباط سرخ از آب شرب پایدار برخوردار می شوند.

وی افزود: آب شرب این روستاها از 5 حلقه چاه تامین می شد که در چند سال اخیر بعضا به دلیل وقوع خشکسالی های مستمر با کمبود آب مواجه می شدند اما با اجرای این پروژه ساکنان این روستاها از آب شرب سالم و بهداشتی به صورت پایدار برخوردار می شوند.

این مقام مسئول با بیان اینکه در آینده نزدیک عملیات آبرسانی به مجتمع 19 روستایی سعید آباد در منطقه گلپایگان به پایان می رسد اظهار داشت: پیش بینی می شود تا پایان آذر ماه، عملیات آبرسانی به مجتمع 19 روستایی سعید آباد در منطقه گلپایگان به پایان می رسد.

مدیرعامل آبفای استان اصفهان گفت: آبرسانی از سمت روستای اسفرجان تا ابتدای روستای قالقان به طول 2 کیلومتر و از جهت دیگر از جاده صفاییه گلپایگان تا ابتدای روستای ضامن آباد به طول 3 کیلومتر به مجتمع روستایی سعید آباد در دستور کار قرار می گیرد که با استفاده از لوله با اقطار 160 و 110 میلی متر انجام می شود.

 

 

برچسب: آبرسانی ، مدیرعامل آبفای استان اصفهان ، روستای اسفرجان ، روستای قالقان ، تامین آب شرب روستاییانhttps://jahaneghtesad.com/direct/7851


  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |