کد خبر: 3399
تاریخ انتشار: ۲۳ تیر ۱۳۹۳

۴ اولویت برنامه‌ای بانک توسعه تعاون

۴ اولویت برنامه‌ای بانک توسعه تعاون

گروه بازارپول : مدیرعامل بانک توسعه تعاون، رعایت هرچه بیشتر انضباط بانکی، تقویت منابع مالی بانک، توجه به اصل مشتری مداری و ارتقای سطح کیفی خدمات رسانی را از اولویتهای برنامه‌ای بانک توسعه تعاون در سال جاری عنوان کرد

محمد علی سهمانی گفت: نامگذاری امسال به نام "اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی" از سوی مقام معظم رهبری مسئولیت بانک توسعه تعاون را مضاعف کرده است بر همین اساس با هدف جلب و جذب فعالان اقتصادی به فعالیت در قالب بنگاههای تعاونی ساختار بانک را بر پایه ارائه خدمات مناسب به جامعه هدف انطباق داده‌ایم.
وی افزایش سرمایه‌گذاری و اصلاح ساختار بازاریابی بانک، بهینه‌سازی شبکه بانک، شفاف‌سازی برنامه‌ها، توسعه خدمت رسانی به مناطق آزاد و ویژه و افزایش مقاومت بانک در برابر ریسک‌های مختلف را از جمله برنامه‌های در دست اجرای بانک نام برد و افزود: مهمترین اولویتهای برنامه‌ای ما در سال جاری تقویت منابع مالی، ارتقای سطح کیفی خدمت‌رسانی و رعایت هرچه بیشتر انضباط پولی و بانکی است.
رییس هیات مدیره بانک توسعه تعاون در ادامه اظهار کرد: برای آنکه بانک توسعه تعاون به یک بانک قدرتمند تبدیل شود باید اعتماد میان بانک و تعاونگران افزایش یابد و علاوه بر آن، بانک 70 درصد پرتفوی خود را به تعاونی‌ها اختصاص بدهد.
سهمانی درعین حال داشتن استراتژی مناسب درعرصه خدمات‌رسانی به بخش تعاون و بکارگیری مناسب ظرفیتها و امکانات مورد نیاز را موجب بالا بردن سطح کیفی و کمی خدمات بانک دانست.
به گفته مدیرعامل بانک توسعه تعاون، ارائه خدمات متفاوت و متناسب با نیاز مشتریان و توزیع جغرافیایی مناسب شعب در سطح کشور از جمله رویکردهایی است که بانک توسعه تعاون در جهت مشتری مداری و شعبه محوری در پیش گرفته است.