پنج شنبه 18 خرداد، 1402

کدخبر: 8271 16:09:33 1393-10-05
کمپین مردمی برای دیدن ایران

کمپین مردمی برای دیدن ایران

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
کمپین مردمی برای دیدن ایران

کمپین مردمی برای دیدن ایران

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

یک کمپین مردمی به نام «Must see Iran» برای مشارکت مردم در جهت ارتقای صنعت توریسم شکل گرفته است.

سیدعلی عراقچی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره کمپین «Must see Iran» گفت: این کمپین را از فروردین 93 برای ارائه تصویر واقعی کشورمان به دنیا تأسیس کردم. ما در این کمپین، پنج هدف داریم. هدف اصلی ما ایجاد برند ملی است به طوری که کشورمان را به صورت یک برند ملی درآوریم. جاذبه‌های گردشگری، محیط زیست، صنایع دستی، آداب و رسوم، فرهنگ و اقوام و جنبه‌های مثبت و دیدنی ایران را به دنیا نشان بدهیم.

او افزود: هدف بعدی ما اتحاد ملی است؛ دوست داریم در این کمپین، اقوام و زبان‌های مختلف معرفی و متحدتر شوند. هدف سوم کمپین نشان دادن جاذبه‌های گردشگری ایران به توریست‌های داخلی است. هدف چهارم نیز معرفی ایران به توریست‌های خارجی است. اگر تصاویر توسط مراجع ذیربط ارائه شوند، شاید توریست‌های خارجی با شک به آن‌ها نگاه کنند، ولی اینکه خود مردم از زیبایی‌های ایران بگویند، باعث می‌شود توریست‌ها به این باور برسند که واقعیت چیزی نیست که رسانه‌های خارجی می‌گویند. هدف پنجمِ این کمپین فرهنگ‌سازی است. می‌خواهیم مردم ایران به توریست‌های خارجی توجه کنند. همچنین نشان دادن مردم و خانواده‌های خندانِ ایران به مردم جهان از هدف‌های ماست. می‌خواهیم مردم جهان بدانند ایرانی‌ها با تمام مشکلات، خندان، امیدوار و متحد هستند.

عراقچی سپس اظهار کرد: این کمپینِ مردمی متعلق به همه ایرانیان وطن‌دوست در سراسر دنیاست و شعار ما هر ایرانی یک رسانه ملی است. همه ما با قرار دادن تصاویر زیبای ایران در تمام شبکه‌های اجتماعی با هشتک (#)«Must see Iran» می‌توانیم در ارتقای جایگاه صنعت توریسم سهیم باشیم.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |