دوشنبه 07 فروردین، 1402

کدخبر: 9079 15:21:33 1393-10-24
مطهری: نماینده برای اظهارنظر آزاد است

مطهری: نماینده برای اظهارنظر آزاد است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
مطهری: نماینده برای اظهارنظر آزاد است

مطهری: نماینده برای اظهارنظر آزاد است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر این که اقدام صورت گرفته علیه وی در روز سخنرانی اش در مجلس، نقض اصول 84 و 86 قانون اساسی بود، گفت: هر نماینده آزاد است در مورد همه مسائل کشور اظهارنظر کند

به گزارش ایرنا، مطهری در حاشیه جلسه علنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی مبنی بر این که آیا اقدام برخی نمایندگان در روز نطق شما خلاف قانون اساسی بود یا خیر؟ اظهار داشت: چند نماینده ای که قانونگذار هستند در آن جلسه قانون را زیرپا گذاشتند.

وی در پاسخ به سوال خبرنگاری که پرسید در آن روز پیامک هایی علیه شما در میان نمایندگان پخش شده است آیا از آن اطلاع دارید؟ گفت: من ندیدم.

خبرنگار دیگری از مطهری پرسید: گفته شده برخی نمایندگان از شما به هیات نظارت بر رفتار نمایندگان مجلس شکایت کرده اند آیا شما هم می خواهید شکایتی داشته باشید؟

مطهری پاسخ داد: من این موضوع را شنیده ام در واقع من باید شکایت کنم، آنها مثل این که دست پیش را گرفته اند، پس نیفتند ولی من کلا اهل شکایت نیستم.

وی در پاسخ به این سوال که برخی ادعا کرده اند شما با نمایندگان برخورد فیزیکی داشته اید. آیا این موضوع را تایید می کنید؟ گفت: برخورد فیزیکی نه ولی یکی دو نفر دست مرا می کشیدند که من پایین بیایم. من دستم را رها کردم و هلشان دادم ولی برخورد فیزیکی به آن معنا نبود.

خبرنگاری از مطهری پرسید: شایعه شده شما فیلمتان را از روابط عمومی درخواست کرده اید ولی آنان گفته اند تا جایی که درگیری شروع شده در اختیار شما قرار می دهند؟ آیا صحیح است؟

مطهری پاسخ داد: فیلم تا زمانی که جلسه علنی بوده مشکلی ندارد. قاعدتا فیلم را می دهند ولی قسمت بعد را نمی دانم بدهند یا نه؟

خبرنگار دیگری از مطهری پرسید؟ آیا در روز نطق آسیب فیزیکی هم دیده اید؟

مطهری پاسخ داد: آسیب جزئی یعنی دستم چند زخم سطحی برداشت ولی چیز مهمی نبود.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |