چهارشنبه 19 بهمن، 1401

کدخبر: 3477 14:20:19 1393-04-25
مدير مرکز موسيقي در لتوني چه مي‌کند؟

مدير مرکز موسيقي در لتوني چه مي‌کند؟

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
مدير مرکز موسيقي در لتوني چه مي‌کند؟

مدير مرکز موسيقي در لتوني چه مي‌کند؟

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی


پيروز ارجمند مدير کل دفتر موسيقي همراه با يک گروه "کر" به لتوني سفر کرده است.
به گزارش ايسنا، بامداد 22 تيرماه، گروه آوازي تهران به رهبري ميلاد عمرانلو جهت شرکت در هشتمين دوره مسابقات جهاني گروه‌هاي کر دنيا وارد لتوني شد.
اين در حالي است که در اين سفر پيروز ارجمند، مدير کل دفتر موسيقي گروه آوازي تهران را همراهي کرده است اما هيچ خبر رسمي از سوي روابط‌ عمومي دفتر موسيقي درباره اهداف و دلايل سفر اين مدير دولتي عنوان نشده است.
اين خبر زماني به دست ما رسيد که دو تن ازناشران اعلام کردند، هيچ مسؤولي جهت امضا کردن مجوزها به عنوان جانشين ارجمند معرفي نشده است و مجيدي که به نوعي قائم‌مقام او محسوب مي‌شود، هنوز براي امضا کردن مجوزها از سوي حراست مورد تاييد قرار نگرفته است.
اما محمدي‌لاري، مدير روابط عمومي مرکز موسيقي با تاييد خبر سفر پيروز ارجمند، به ايسنا گفت: دکتر ارجمند همراه با گروه آوازي تهران در سفر است و دوشنبه صبح به ايران باز خواهد گشت.
او در پاسخ به اين سوال که تکليف مجوزها در زمان غيبت ارجمند چيست، گفت: افرادي که براي درخواست صدور مجوز به دفتر موسيقي مراجعه مي‌کنند، نامه‌هايشان مراحل اداري را به طور منظم طي مي‌کند و روز دوشنبه که آقاي ارجمند به محل کار بازمي‌گردند، نامه‌ها تاييد خواهد شد.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |