سه شنبه 16 خرداد، 1402

کدخبر: 8413 14:00:08 1393-10-09
ماجرای شکنجه‌های آنلاین

ماجرای شکنجه‌های آنلاین

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
ماجرای شکنجه‌های آنلاین

ماجرای شکنجه‌های آنلاین

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

«سم» روح آشفته‌ای دارد که سعی می‌کند از آن عبور کند. به همین خاطر خود را در معرض آزمایش شبکه اجتماعی جدیدی تحت عنوان پروژه هاید قرار می‌دهد. سم با حسی آمیخته به ترس وارد دنیای آنلاین و شبکه اجتماعی می‌شود و متوجه می‌شود کاربران در اینجا به ظلم و ستم به یکدیگر پرداخته و معتاد اذیت و آزار دیگران شده‌اند.


به گزارش خبر گذاری کتاب ایران :شروع به تغییر می‌کند، قبل از اینکه چشمانش باز شود و واقعیات بر او روشن شود... آن‌ها دیگر انسان نیستند اینجا آدم‌هایی هستند که از گمنامی لذت می‌برند و دست به شکنجه یکدیگر می‌زنند.

«آینه جکیل» نوشته ویلیام هاسی اول ژانویه 2015 به قیمت 8 پوند راهی بازار می‌شود. این کتاب 288 صفحه‌ای را انتشارات OUP Oxford منتشر کرده و دنیای شکنجه گران و شکنجه‌شدگان آنلاین را به تصویر می‌کشد و کاربران آنلاین را با یک کلیک وارد «دامنه شیطانی» /Evil`s Domain می‌کند و آنچه که هستید را تغییر می‌دهد، نه آن‌که هستید!

هاسی ، نویسنده رمان‌های سیاه، کتاب جدید خود را خیلی خوب از آب درآورده است و کلمات را به خوبی کنار هم قرار داده تا تاریکی‌های دنیای آنلاین را گوشزد کند. وی مفاهیم ساده را به ایده شگفت‌انگیز در طول کتاب خود تبدیل کرده است.

شاید شما طرفدار یک ژانر خاص داستانی باشید اما این رمان را به خاطر اینکه در ژانر وحشت نوشته‌شده، کنار نگذارید! چراکه برخی شخصاً از ژانر وحشت خوششان نمی‌آید.

«سم» یک بچه مشکل‌دار که با خاله خود زندگی می‌کند و توسط معلم خود ترغیب می‌شود تا در پروژه هاید شرکت کند تا افکاری که باعث پریشان‌حالی وی می‌شود را رها کند اما با ورود به دنیای آنلاین شبکه اجتماعی هاید، حالش دگرگون‌تر می‌شود.

گفتن ایده‌ها و عقاید به صورت ناشناس روی شبکه اجتماعی ایده به‌ظاهر خوبی است اما سم به زودی متوجه می‌شود افکاری شیطانی پشت این پروژه قرار دارد.

نتیجه خواندن این کتاب این است که باعث می‌شود تا در گفتار مردمی که با شما معاشرت می‌کنند، دو بار عمیقاً فکر کنید!

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |