سه شنبه 16 خرداد، 1402

کدخبر: 7708 15:34:11 1393-09-14
قیمت مسکن مهر در هشتگرد گران نمی‌شود

قیمت مسکن مهر در هشتگرد گران نمی‌شود

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
قیمت مسکن مهر در هشتگرد گران نمی‌شود

قیمت مسکن مهر در هشتگرد گران نمی‌شود

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

پایان احداث ۹۶۰۰ واحد بدون آب و برق

مدیرعامل شهر جدید هشتگرد با بیان اینکه قیمت مسکن مهر در این شهر جدید افزایشی ندارد، گفت: حدود ۹ هزار و ۶۰۰ واحد تاپایان سال به اتمام می رسد که خدمات زیربنایی ندارد!

محمدرضا توکلی در گفتگو با مهر با اشاره به این تعداد واحدی که خدمات زیربنایی ندارد، افزود: قرار بود وزارت نیرو برای تامین خدمات این واحدها به ما کمک کند و جلساتی را هم با مسئولان این بخش داشتیم اما تاکنون خدمات زیربنایی این واحدها تامین نشده است.توکلی تصریح کرد: در نشستی که با قائم مقام مسکن مهر و نماینده وزارت نیرو درخصوص پیگیری مسائل و مشکلات خدمات زیربنایی پروژه های مسکن مهر شهر جدید هشتگرد و استان البرز برگزار شد، مقرر شده بود کلیه ادارات خدمات رسان با همکاری شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیاز ۱۰ هزارواحد مسکن مهر را تامین کنند.

وی همچنین درخصوص احتمال افزایش قیمت مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد، گفت: افزایش قیمتی برای واحدهای این شهر نداریم و دستورالعمل شماره ۳ آخرین افزایش قیمت مسکن مهر دراین شهر بوده است.

توکلی با بیان اینکه دستورالعمل شماره ۳ را در سال ۹۲ ابلاغ کردیم، بیان کرد: بنابراین افزایش قیمت جدیدی در این شهر نداریم و تنها مشکل ما در حال حاضر خدمات زیربنایی مسکن مهر در سایت های مسکن مهر است.

گفتنی است چند روز پیش شرکت عمران پرند با انتشار خبری قیمت‌های جدید قیمت مسکن مهر را منتشر کرد که در ذیل این جدول مطلبی با این عنوان خودنمایی می کرد: قابل توجه متقاضیان محترم، به قیمت تمام شده هر واحد، مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان (یک میلون تومان) بابت آماده سازی اضافه می گردد.

حال با گذشت چند روز از انتشار این خبر، مدیر عامل شهر پرند آن‌را تکذیب می کند.هر چند روابط عمومی شرکت عمران پرند هنوز این مطلب را از روی سایت خود برنداشته و خبری فوری را مبنی بر تکذیب افزایش یک میلیون تومانی منتشر کرده است.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |