پنج شنبه 16 آذر، 1402

کدخبر: 3372 13:54:29 1393-04-23
غريب‌پور: تمام ادعاهاي انتظامي کذب است

غريب‌پور: تمام ادعاهاي انتظامي کذب است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
غريب‌پور: تمام ادعاهاي انتظامي کذب است

غريب‌پور: تمام ادعاهاي انتظامي کذب است

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

چند وقتي است بحث بر سر موزه انتظامي نقل محافل هنري است، اين موزه بدون اينکه افتتاح شود به بهره برداري رسيده است.
چندي پيش عزت‌الله انتظامي در مصاحبه‌اي اعلام کرد؛ از کار بهروز غريب‌پور براي طراحي خانه‌اش به منظور ساخت موزه‌ي ديجيتالي رضايت ندارد. اين مسئله به همين جا ختم نشد. بهروز غريب‌پور هم در جوابيه‌اي اعلام کرد: تک تک اتفاقاتي که روي خانه آقاي بازيگر افتاده است با نظر ايشان بوده و به وسيله‌ي دوربين تمام لحظات آن ضبط شده است.
به گزارش خبرنگار ايلنا، قرار بود خانه آقاي بازيگر که حالا به موزه تبديل شده با حضور او افتتاح شود اما تاکنون اين اتفاق نيفتاده است. عزت‌الله انتظامي و بهروز غريب‌پور هريک روايتي مختلف از عدم راه‌اندازي اين موزه دارند.
بهروز غريب‌پور درباره سخنان عزت‌الله انتظامي به ايلنا گفت: ايشان بارها مطرح کردند که من از ساخت اين موزه راضي نيستم درحاليکه به همان تعداد هم حرفشان را پس گرفتند. تک تک تغييراتي که منزل ايشان به منظور ساخت موزه‌ي ديجيتالي کرده است با نظر مستقيم ايشان بوده و مستنداتش موجود است، بنابراين چيزي نيست که آقاي انتظامي زير آن بزند.
او ادامه داد: ما قرار بود با حضور آقاي انتظامي؛ موزه‌ي ايشان را افتتاح کنيم اما متاسفانه ايشان گفتند به دليل بيماري نمي‌توانند در مراسم حضور پيدا کنند به همين خاطر مراسم افتتاحيه متوقف شد و موزه به بهره‌برداري رسيد و آقاي جوزاني به عنوان رئيس منصوب شدند.
غريب‌پور گفت: آقاي انتظامي گذشته‌ي معتبري دارند ولي امروز دارند روي خودشان معامله مي‌کنند. متاسفانه ايشان هر وقت انتظار مالي دارند؛ اين اعتراضات را شروع مي‌کنند. من نه مشايي هستم نه احمدي‌نِِژاد. اگر قرار باشد با مدرک افشاگري کنم اتفاقات خوبي درباره‌ي مبالغي که به ايشان پرداخت شده؛ نخواهد افتاد.
او ادامه داد: مبلغ 3 ميليارد و چهارصد ميليون تومان بابت خريد خانه جديد، 1 ميليارد و هشتصد ميليون تومان بابت خريد آپارتمان و 2 ميليارد و هشتصد ميليون تومان هزينه‌ي ساخت موزه شده است. حالا از کادوهايي که به عناوين مختلف ايشان دريافت کرده‌اند؛ بگذريم.
غريب‌پور در پايان گفت: از زماني که کافي شاپ موزه به اجاره‌ي نوه آقاي انتظامي درآمده؛ ايشان روزي سه ساعت در موزه حاضر هستند تا کماکان اين سئوال باقي بماند که ايشان اگر به لحاظ جسمي نمي‌توانستند در افتتاحيه‌ي موزه شرکت کنند چگونه اين همه ساعت را در کافه موزه مي‌گذرانند؟!  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |