سه شنبه 11 مهر، 1402

کدخبر: 4969 14:59:24 1393-06-04
سئوال رسايي از وزير نفت منتفي شد

سئوال رسايي از وزير نفت منتفي شد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
سئوال رسايي از وزير نفت منتفي شد

سئوال رسايي از وزير نفت منتفي شد

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی


پس از اعلام نتايج قبول شدگان آزمون استخدامي وزارت نفت در شب گذشته، رسايي از سوال از وزير نفت منصرف شد.
به گزارش مهر در جلسه علني روز سه شنبه سوال حميد رسايي نماينده مردم تهران از وزير نفت در دستور کار نمايندگان قرار داشت.
محمد رضا باهنر که رياست مجلس را برعهده داشت از رسايي خواست توضيحي در خصوص سوالش ارائه کند.
در همين خصوص حميد رسايي نماينده سوال کننده از وزير نفت در توضيح منتفي شدن سوالش از زنگنه، گفت: سوال از وزير نفت در دستور کار قرار داشت و امروز از سوي هيات رئيسه نيز به عنوان يکي از دستور کارهاي مجلس اعلام شد.
وي با يادآوري تاريخ آزمون استخدامي وزارت نفت و اعلام برخي آمارها در اين باره گفت: پس از تعلل وزارت نفت در اعلام نتايج در بيست و هفتم خرداد در کميسيون انرژي از وزير نفت اين سئوال را مطرح کرديم که چرا نتايج اين آزمون استخدامي اعلام نمي شود و اعلام وصول اين سئوال در دستور کار صحن علني قرار گرفت.
رسايي ادامه داد: نيمه شب گذشته وزارت نفت اسامي قبول شدگان آزمون استخدامي را بعد از 10 ماه تاخير اعلام کرد. خدمت آقاي زنگنه اعلام مي کنيم چرا زودتر اين نتايج را منتشر نکرديد و کاري مي کنيد که مردم بگويند آزمون هاي استخدامي کشک است.
وي با تاکيد بر اينکه هدف ما دفاع از موکلانمان بوده است، ادامه داد: البته هنوز همه چيز مشخص نيست و وضعيت 700 نفر مشخص نشده است، البته معاون پارلماني وزير نفت قول داده است که مسئله را پيگيري کند بنابراين فعلا از سوالم انصراف مي دهم.
باهنر در ادامه گفت: اميدواريم وزارتخانه به طور کامل نتايج آزمون استخدامي را پيگيري کند.
وي همچنين خطاب به رسايي گفت: آقاي رسايي دليل نمي شود زماني که تريبون شما باز شد هر مسله اي را که به يادتان آمد بيان کنيد.  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |