یکشنبه 16 بهمن، 1401

کدخبر: 5839 15:41:10 1393-07-21
رسانه ها پيش قراولان برند سازي تهران

رسانه ها پيش قراولان برند سازي تهران

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
رسانه ها پيش قراولان برند سازي تهران

رسانه ها پيش قراولان برند سازي تهران

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

نخستين نشست علمي ، آموزشي تحت عنوان 'برند شهر؛ فرصتي براي تهران' روز شنبه در برج ميلاد با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

 ه گزارش جهان اقتصاد، معاون علم و فناوري مرکز مطالعات و برنامه ريزي شهرداري تهران هدف از برگزاري اين گردهمايي را آماده سازي زمينه براي برندسازي شهر تهران بيان کرد و گفت: با توجه به اثرگذاري که رسانه ها بر جامعه دارند، اصحاب رسانه به عنوان اولين گروه مدعو در اين نشست حاضر شدند.
'علي فرهادي' ادامه داد: مرکز مطالعات و برنامه ريزي شهر تهران تصميم گرفت تا از رسانه ها به عنوان پيش قراولاني که در فرايند برندسازي تهران موثر هستند، دعوت کند و اولين سلسله از نشست هاي برندساز ي را با حضور آنها برگزار کند.
وي با اشاره به اينکه هريک از شهرهاي مهم جهان به فراخور ظرفيت امکانات و فعاليت هاي خود از نوعي شهرت و آوازه مخصوص به خود برخوردارند که آنها را از ديگر شهرها ممتاز و متمايز مي سازد، اظهار کرد: اين شهرت و آوزاه که از آن برند شهري نيز تعبير مي شود آميزه اي از هويت تاريخي ، ويژگي هاي اجتماعي نمادهاي تمدني، فعاليت هاي تجاري، امکانات رفاهي و تفريحي و مناسبات سياسي و بين المللي هر شهر است.
همچنين يک پژوهشگر و مدرس حوزه در رسانه نيز يکي ديگر از سخنرانان اين نشست بود که بر تغيير نگاه شهروندان از سوي رسانه اشاره کرد و گفت: نشان دادن زيبايي هاي پايتخت، باعث پاک شدن تصوير منفي تهران مي شود.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |