سه شنبه 14 آذر، 1402

کدخبر: 839 15:00:31 1393-01-16
دریافت کنندگان وام اعتبارسنجی شوند

دریافت کنندگان وام اعتبارسنجی شوند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
دریافت کنندگان وام اعتبارسنجی شوند

دریافت کنندگان وام اعتبارسنجی شوند

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

گروه بازارپول : مدیر عامل بانک ملی ایران بر اعتبارسنجی در اعطای تسهیلات و ضرورت کاهش معوقات بانکی تاکید کرد و از کارکنان خواست در اعتبارسنجی و اعطای تسهیلات به طور کامل دقت کنند .
عبدالناصر همتی گفت : همه ارکان جامعه باید در زمینه اجرای عملی خط مشی های سال فرهنگ و اقتصاد گام بردارند و بانک ملی ایران نیز به عنوان عضوی از شبکه بانکی کشور تمام تلاش و توان خود را برای رسیدن به اهداف تعیین شده به کار خواهد بست.
مدیر عامل بانک ملی ایران سال جدید را برای سیستم بانکی سالی پرکار خواند و افزود: شبکه بانکی کشور به عنوان بازوی اقتصادی دولت سهم بسزایی در کاهش تورم و افزایش تولید دارد.
همتی با تشریح روند حرکت بانک ملی ایران در سال جدید اظهار داشت : همه ارکان بانک در خدمت مردم و نظام هستند تا بتوانند بذر امید را در دل تک تک هموطنان میهن اسلامی بارور کنند.
 برنامه‌ های مهم بانک ملی ایران در سال 93
مدیر عامل بانک ملی ایران تاکید کرد: بانک ملی در سال جدید باید بر مبنای اصول اقتصادی حرکت کند.
به گزارش ایستانیوز ، دکتر عبدالناصر همتی در دیدار نوروزی با اعضای هیأت مدیره و معاونان، مدیران امور، روسای ادارات مرکزی و شعب مستقل با تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای تمامی مدیران و کارکنان این بانک گفت: من به آینده بانک ملی ایران بسیار خوشبینم و مطمئنم امسال، سال خوبی برای این بانک خواهد بود.
همتی در ادامه افزایش سهم بازار بانک، ارتقای اساسی جایگاه بانکداری الکترونیک، پیگیری بسیار جدی مطالبات معوق، افزایش سرمایه، تعیین تکلیف مطالبات از دولت، بهینه سازی سرمایه‌گذاری‌ها، فروش برخی شرکت‌ها و مشتری‌مداری را مهمترین برنامه‌های سال 93 بانک ملی ایران عنوان داشت و ابراز امیدواری کرد با همت و تلاش همکاران در بخش‌های مختلف، سال پر حرکتی در پیش رو باشد.
وی با اشاره به نام گذاری سال 93 توسط مقام معظم رهبری تحت عنوان سال «اقتصاد وفرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» ابراز داشت: به نظر من بهترین مصداق این موضوع، بانک ملی ایران است که با عزم همگانی همکاران و مدیریت جهادی باید جایگاهش ارتقا یابد.
همتی با اشاره به پتانسیل‌های بالای بانک ملی ایران اظهار داشت: بانک ملی ایران نقاط قوت بسیار زیادی نظیر نیروی انسانی، حجم دارایی و امکانات و اراده بالای همکاران را در اختیار دارد.  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |