سه شنبه 01 فروردین، 1402

کدخبر: 14647 14:41:36 1394-05-14
حمایت برندهای تجاری از ورزشکاران ایرانی

حمایت برندهای تجاری از ورزشکاران ایرانی

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی
حمایت برندهای تجاری از ورزشکاران ایرانی

حمایت برندهای تجاری از ورزشکاران ایرانی

دسته‌بندی: بدون دسته‌بندی

گروه بازار:

ورود شرکت‌ها و برندهای معتبر تجاری به حوزه ورزش به عنوان سرمایه‌گذار و اسپانسر موجب رونق و توسعه ورزش کشور و تقویت تیم‌های ملی می شود.

به گزارش جهان اقتصاد، مدیرعامل برند دنیلی با اشاره به این مطلب و اعلام خبر قهرمانی اخیر تیم فوتبال نونهالان آکادمی کیاکه باهمکاری باشگاه دنیلی در تورنمنت نروژ شرکت کرده و مقام نائب قهرمانی نروژ کاپ را کسب کرد گفت:باشگاه فرهنگی- ورزشی دنیلی هدف اصلی خود را برتوسعه ورزش در گروه سنی پایه و همچنین گسترش ورزش در مناطق محروم کشور متمرکز کرده است.

علی اژدرکش مدیرعامل برند دنیلی در نشستی با حضور اعضای هیات مدیره آن متشکل از ندا فراهانیان،امیرحسین دانایی و پورموسی اظهار داشت:برند دنیلی ایران از مدت ها قبل در زمینه های فرهنگی -ورزشی فعالیت های مختلفی از جمله بر پایی مسابقات را آغاز کرده بود تا این که از سال گذشته این فعالیت ها در قالب باشگاه شکل گرفت و باشگاه فرهنگی ورزشی دنیلی به طور رسمی شروع به کار کرد.

وی با اشاره به اهداف مهم باشگاه فرهنگی -ورزشی دنیلی مبنی بر تمرکز بر توسعه ورزش در سنین پایه و همچنین گسترش ورزش در مناطق محروم کشور گفت: در راستای این اهداف باشگاه فرهنگی ورزشی دنیلی به حمایت مالی تیم آکادمی کیا پرداخت و علاوه بر حمایت مالی و تامین هزینه های اعزام تیم از تهران به نروژ ، همچنین اردو های آمادگی را در داخل کشور برای این تیم مهیا کرد.

اژدرکش ضمن اشاره به برگزاری 3دوره اردو در محل باشگاه دنیلی در شبستر و یک دوره اردو در تهران خاطرنشان ساخت: این باشگاه دارای 13 رشته مختلف ورزشی بوده و سرمایه گذاری های لازم در جهت پیشبرد اهداف آن صورت گرفته است و در آینده نزدیک اخبار زیادی از آن منتشر خواهد شد.

مدیرعامل برند دنیلی تاکید کرد:یکی از اهداف فرا تجاری برند دنیلی پرورش استعداد های نهفته در میان کودکان ایران زمین، به ویژه در میان گروه هایی دارای استعداد های بالقوه است.

گفتنی است مدیریت هلدینگ دنیلی در تمام مسابقات پا به پای مربی و سرمربی و در کنار تیم حضور داشتنه اند.

لازم به توضیح است که دنیلی یک برندکیف و کفش ایتالیایی است که با استفاده از تکنولوژی روز دنیا بهتولید کفش های مد روز، با کیفیت بالا و راحت می پردازد.در حال حاضر محصولات دنیلی شامل انواع کفش های مردانه و زنانه کلاسیک و راحت، کیف و اکسسوری (کیف دستی ، کمربند) است.

  • دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است.
  • افزودن دیدگاه


JahanEghtesadNewsPaper

جستجو


  |